Pogoń Skotniki - Dalin Myślenice 1-7 (1-2)

1-6 Leśniak 54

1-7 Sałach 67

POGOŃ: Werniewski – Kukla, Szczypczyk, Kij, Sarzyński - Plebankiewicz, Basta, Sokół, Pawlicki – Zboromirski, Tyński (41 Gehrke).

DALIN: Kasperek (65 Ostafin) – Gierat (65 Król), Łętocha, Sałach, Cienkosz – Wątor, Treit (50 Burdziński), Leśniak, Dziedzic (50 Dziedzina) – Kostruch (70 Malina), Gruszczyński (50 Kołodziejczyk).

Gospodarze w pierwszej połowie zaprezentowali się bardzo korzystnie. Od początku starali się bardzo agresywnie atakować przeciwnika, który był przy piłce, a po jej odzyskaniu szybko dogrywali do napastników. Tak gra sprawiała sporo problemów myśleniczanom.

Mimo to pierwszy bramkę, już w 6. minucie, zdobył Dalin. Ciekawą akcję strzałem z bliskiej odległości zakończył Gruszczyński. Niebawem silnym strzałem zza pola karnego podwyższył Sebastian Kostruch. Goście stwarzali sobie w tej części spotkania wiele dobrych sytuacji, ale gola - kontaktowego - uzyskała Pogoń. Indywidualną akcję napastnika ze Skotnik przerwał faulem w polu karnym Piotr Treit i sędzia bez wahania podyktował jedenastkę. Bramkarz został zmylony i futbolówka wylądowała w siatce.

Druga połowa zaczęła się od zdecydowanych ataków gości. W 43. minucie „Kosti” zdobył swoja drugą bramkę, a dwie minuty później rywali dobił Szymon Wątor. Miejscowi szybko opadali z sił, płacąc słoną cenę za ambitną postawę do przerwy. Dalin wypracowywał niezliczoną ilośc okazji, ale większość zawodników miała w tym dniu „wstręt” do zdobywania goli. Ale i tak udało się strzelić jeszcze trzy. W 52. minucie hat-trick zapisał na swe konto Kostruch. Na 6-1 podwyższył Damian Leśniak, a wynik ustalił najlepszy w szeregach Dalinu Marcin Sałach.