Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2011/2012 > Juniorzy młodsi > I liga (Kraków) JM

Dalin Myślenice - Podgórze Kraków 1-3 (1-1)

Gole dla Podgórza: Tomasz Sroczyński, Paweł Laszczyk, Patryk Konik
PODGÓRZE:
Sikora - Malarz, Hwastek, Niedziela, Szaroń - Siwek (66 Zieliński), Konrad Nalepka, Komperda (53 Laszczyk), Konik (74 Kiszka), Karol Nalepka - Sroczyński.

W pierwszej połowie mecz był wyrównany. Obydwie drużyny grały otwarty futbol, co mogło podobać się nielicznym kibicom. Wynik 1-1 był sprawiedliwym podsumowaniem 40 minut gry.

W drugiej odsłonie Podgórze grało z kontry, Dalin próbował rozgrywać piłkę. Nieoczekiwanie to drużyna gości zdobyła gola. W zamieszaniu pod bramką myśleniczan najlepiej odnalazł się dopiero co wprowadzony Laszczyk, który z kilku metrów wbił futbolówkę do siatki rywala. Kilkanaście minut później na indywidualną akcję lewym skrzydłem zdecydował się Konik, co zaowocowało trzecim trafieniem dla Podgórza, które wywiozło komplet punktów z bardzo ciężkiego wyjazdu.

Tomasz Spytek (trener Podgórza):
- Po dwóch słabszych meczach drużyna bardzo chciała się zrehabilitować. Zanim wyjechaliśmy do Myślenic, przeprowadziłem długą odprawę w klubowej szatni. Wspólnie popracowaliśmy nad naszą mentalnością i motywacją do gry, co było widoczne podczas meczu. Chłopcy zagrali bardzo mądrze i zespołowo, za co należą im się gratulacje.