Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2010/2011 > Seniorzy > IV liga Małopolska

Sandecja II Nowy Sącz – LKS Mogilany 1-1 (0-0), mecz zweryfikowany przez Wydział Gier MZPN jako walkower na korzyść Mogilan, Sandecję ukarano za występ nieuprawnionego do gry Platy

0-1 Frasik 65
1-1 Curgali 85
SANDECJA II:
Zwoliński – Fechner, Midzierski, Czernecki, Janur – Plata (75 Zieliński), Szczepański, Curgali, Zygmunt, Szeliga – Fałowski.
MOGILANY: Łuczak – Myśków, Jurkowski, Dudała (80 Ptaszek), Lebiest – Żuk, Niedźwiedź, Liput (70 Stypuła), Majcherczyk (46 Kanclerz)  – Filip, Frasik (46 Michalski).

Od remisu zaczął oficjalną pracę z rezerwami Sandecji grający trener Paweł Czernecki (zastąpił Piotra Banię, który jest asystentem Mariusza Kurasa). Miał do dyspozycji młody skład, który poradził sobie z takim zadaniem jak gonienie wyniki. Sądeczanie mieli dobre okazje bramkowe w pierwszej połowie (Curgaliego i Fałowskiego), ale ich nie wykorzystali. Z kolei Mogilany powstrzymywał dobrze dysponowany Zwoliński.

Goście odważniej zaatakowali po przerwie i objęli prowadzenie po tym, jak Frasik  sytuacji sam na sam pokonał Zwolińskiego. Gol zmobilizował sądeczan, rzucili się rywali i doczekali nagrody przed końcem meczu. Po dośrodkowaniu Fechnera Curgali głową pokonał nowego bramkarza Mogilan.