Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2010/2011 > Seniorzy > IV liga Małopolska

3-0 Sral 55
4-0 Kurnyta 64

Sędziował Marcin Frączek (Tarnów).

LUBAŃ: Hładowczak - Górecki, Gąsiorek, Mikoś (65 Anioł), Komorek - Hałgas (60 Talarczyk), Gogola, Waksmundzki (72 Jarząbek), Sral - Kurnyta, Pietrzak (75 Krzystyniak).

Lubań w pierwszej połowie stwarzał lepsze wrażenie, grał mądrzej, rozsądniej, a skierowanie futbolówki do bramki gości, było tylko kwestią czasu. Alwernia grała zbyt chaotycznie, beż żadnego pomysłu na konstruowanie jakichkolwiek ataków, a dostanie się pod pole karne Lubania było ponad jej możliwości. Wynik spotkania w 26 minucie otworzył Kurnyta, w pole karne wprost na głowę Kurnyty dośrodkował Waksmundzki, a snajper Lubania pięknym strzałem skierował futbolówkę do siatki. Dziesięć minut później  mocnym uderzeniem popisał się Sral, jednak jego strzał sparował golkiper Alwerni, do piłki dopadł Kurnyta i dopełnił formalności, pokazując że gra do końca popłaca. W drugiej części gry Lubań potwierdził dominację, dopisując do dorobku kolejne dwa trafienia.  Bramkę na 3-0 zdobył Sral, otrzymał podanie z głębi pola i oddał strzał po ziemi nie dając najmniejszych szans bramkarzowi na dobrą interwencję. Wynik meczu w 64 minucie ustali Kurnyta, kompletując w tym meczu hattricka. Gogola zakręcił obrońcami w polu karnym, po czym zagrał piłkę na 7. metr do Kurnyty, który zdobył swoją trzecią bramkę.