Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2010/2011 > Seniorzy > C klasa (Myślenice)

Sieprawianka Siepraw - Lubomir Wiśniowa 1-3 (1-2)

1-2 Krzysztof Ślusarczyk 43
1-3 Bartłomiej Kowal

Sędziował Marian Banowski. Żółte kartki: Kowal M, Polak K.
LUBOMIR: T. Rokosz – K. Polak, R. Sambor, P. Murzyn, T. Kowal (46 M. Rokosz) - B. Szymoniak, D. Łacny (65 P. Dominik), M. Kowal, K. Ślusarczyk - B. Kowal (75 D. Jasek), Ł. Rokosz.

Lubomir pokonał na wyjeździe Sieprawianke 3-1. Już na początku spotkania goście przejęli inicjatywę na boisku i po drugiej akcji objęli prowadzenie po strzale Ł. Rokosza. Następne dwie bardzo dobre okazje bramkowe zostały zmarnowane przez zespół z Wiśniowej.

Sieprawianka wyrównała z karnego, ale na 2 minuty przed końcem I połowy fantastycznym strzałem z dystansu popisał się K. Ślusarczyk i do przerwy Lubomir prowadził 2-1.

W drugiej połowie goście kontrolowali przebieg wydarzeń na boisku nie pozwalając rywalom na stwarzanie dogodnych sytuacji do zdobycia bramki. Sami zaś przeprowadzali liczne akcje, po jednej z nich pięknym strzałem popisał się B. Kowal, ustalając wynik spotkania.