Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2010/2011 > Seniorzy > C klasa (Kraków I)

Gwiazda Ściejowice - Powiśle Ochodza 0-4 (0-1)

0-4 Karol Grzebinoga (karny)
POWIŚLE:
Maślanka - Pospuła, Łazarz (55 Grzebinoga), Marczyk - Cerek (75 Jekiełek), Urban, Dybek, K. Piszczek (70 Madej), Ł. Piszczek - Piskorz, M. Sekuła.

Kolejna wygrana Powiśla, tym razem na trudnym boisku w Ściejowicach.

Zespół z Ochodzy miał od pierwszego gwizdka przewagę. Swoją sytuację zmarnował na początku Łukasz Piszczek, ale zrehabilitował się kilka minut później gdy dograł piłkę do Marka Sekuły, a ten ładnym strzałem po "długim" rogu dał prowadzanie gościom. Pod koniec I połowy swoje okazje miał Dawid Piskorz, ale nie zdobył bramki.

W drugiej połowie już na początku zrobiło się 2-0 dla gości, po golu właśnie Piskorza, który wykorzystał podanie M. Sekuły i zawahanie obrońców. Następna akcja to znów gol Powiśla, znów autorstwa Piskorza, który ładnym strzałem wślizgiem przelobował bramkarza Gwiazdy.

Później mecz zrobił się bardziej otwarty, zawodnicy mieli dużo wolnej przestrzeni, zwłaszcza w środku pola. Pod koniec w polu karnym został sfaulowany Łukasz Piszczek, sędzia podyktował jedenastkę, którą na bramkę pewnie zamienił Karol Grzebinoga.