Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2010/2011 > Seniorzy > C klasa (Kraków I)
Powiśle wiceliderem2011-04-17 21:46:00

Kolejny znakomity mecz Powiśla. Zespół z Ochodzy w meczu o 2. miejsce w tabeli pokonał wysoko Wisłę Czernichów.

Powiśle Ochodza - Wisła Czernichów 4-1 (2-0)

1-0 Łukasz Kapera
2-0 Marek Sekuła
2-1 ???
3-1 Łukasz Sekuła
4-1 Dawid Piskorz
POWIŚLE:
Maślanka - Marczyk, Pospuła, Mateusz Piszczek - Łukasz Piszczek, Cerek, Kapera, Madej (80 Piskorz), Grzebinoga - Urban, Marek Sekuła (75 Łukasz Sekuła).

Pierwsza bramka padła po ładnej akcji Pawła Madeja, który minął na skrzydle jednego z zawodników Wisły i dośrodkował w pole karne; jeden z obrońców wybił piłkę, a zza pola karnego znakomicie uderzył Łukasz Kapera i było 1-0. Kolejna bramka to duża zasługa Mariana Pospuły, który zagrał piękną piłkę do Marka Sekuły, ten wyszedł sam na sam i przelobował bramkarza.

Na początku drugiej połowy goście strzelili gola kontaktowego po zagraniu z wolnego i strzale... plecami jednego z obrońców. W 75. minucie na boisku pojawił się Łukasz Sekuła i chwilę później zdobył głową bramkę na 3-1, po dośrodkowaniu Kapery z rzutu rożnego. 5 minut później na boisku pojawił się kolejny rezerwowy Dawid Piskorz i kilka sekund później podwyższył na 4-1 po strzale głową.