Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2010/2011 > Seniorzy > C klasa (Kraków I)

Powiśle Ochodza - Topór Aleksandrowice 1-1 (0-1)

0-1 Karol Kofin
1-1 Marek Sekuła
POWIŚLE:
Maślanka - Marczyk (46 Łazarz), Pospuła, M. Piszczek (46 Dybek) - Madej(80 Piskorz), Ł. Piszczek, Kapera, Cerek (75 Ł. Sekuła), Grzebinoga - Urban, M. Sekuła.

Do wicelidera z Ochodzy przyjechał lider Topór. Mecz zakończył się remisem, w efekcie na czele tabeli zostało zachowane status quo.

Mecz od początku był ostry, lecz żadna z drużyn nie mogła zdobyć bramki. Dopiero pod koniec pierwszej połowy Karol Kofin z Topora przeprowadził indywidualną akcję i zdobył gola gości.

Po przerwie to Powiśle przeważało i stwarzało okazje, lecz piłka nie chciała wpaść do bramki po uderzeniach M. Sekuły i Urbana. Po kilku nieudanych próbach w końcu padła bramka na 1-1. Na lewej stronie piłkę przejął Łukasz Piszczek, zagrał do środka do Marka Sekuły, a ten uderzył zza szesnastki tuż przy słupku.

Po golu Powiśle ruszyło z kopyta. Akcja za akcją szły w kierunku pola karnego Topora, ale mimo świetnych okazji nic już nie wpadło do bramki gości i hitowe spotkanie skończyło się wynikiem 1-1.