6-1 Dawid Piskorz
POWIŚLE:
Maślanka - Marczyk, M. Piszczek, Pospuła - Cerek, Kapera, Grzebinoga, Madej (40 Piskorz), Ł. Piszczek - Urban, M. Sekuła (70 Dybek).

Świetny mecz Powiśla na własnym boisku!

Już na początku wynik otworzył Karol Grzebinoga pięknym strzałem zza pola karnego. Kilka minut później było 2-0, z prawej strony dobrze dośrodkował Paweł Urban, a Pawłowi Madejowi pozostało tylko dołożyć nogę. Później mecz trochę zrobił się mniej ciekawy, lecz Powiśle uzyskało 3. bramkę - przed polem karnym Łukasz Kapera pięknie podał piłkę między dwoma obrońcami Rybnej, a Marek Sekuła wyszedł sam na sam i nie dał szans bramkarzowi.

Druga połowa zaczęła się źle dla gospodarzy, za zagranie ręka czerwoną kartkę otrzymał Marian Pospuła i Powiśle musiało grać w 10. Nie przeszkodziło to piłkarzom z Ochodzy stwarzać kolejnych szans, na 4-0 podwyższył Urban po podaniu Jakuba Marczyka. Kilka minut później ten sam zawodnik strzelił gola na 5-0. Zmęczone już Powiśle straciło bramkę po technicznym strzale z pola karnego zawodnika Rybnej Macieja Klimkowicza. W ostatniej akcji meczu swojego gola w debiucie zdobył Dawid Piskorz, którzy celnie uderzył po "długim" rogu.