Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2010/2011 > Seniorzy > C klasa (Kraków I)

Powiśle Ochodza - Błękitni Czułówek 3-1 (2-1)

2-1 Karol Grzebinoga (karny)
3-1 Marek Sekuła
POWIŚLE:
Rafał Maślanka - Marian Pospuła, Jakub Łazarz, Krzysztof Dybek (70 Łukasz Nóżka), Mateusz Piszczek, Karol Grzebinoga, Łukasz Piszczek, Paweł Madej (65 Łukasz Sekuła), Łukasz Kapera (60 Krzysztof Piszczek), Paweł Urban, Marek Sekuła (80 Dawid Jekiełek).

Po dobrym meczu Powiśle wygrało 3-1 z dotychczasowym wiceliderem, choć zaczęło się dla gospodarzy nie najlepiej. Po strzale z rzutu wolnego bramkarz Powiśla nie utrzymał piłki i nadbiegający zawodnik (Piotr Gawin) wpakował ją do bramki. Kilka minut później błąd popełnił golkiper gości, który zamiast wybijać futbolówkę po strzale Pawła Urbana z wolnego próbował ją łapać, a że było ślisko znalazła się ona w siatce.

Od tego momentu gospodarze uzyskali przewagę, czego efektem był rzut karny podyktowany za zagranie ręką w polu karnym obrońcy Błękitnych. Pewnym egzekutorem jedenastki okazał się Karol Grzebinoga i Powiśle do przerwy prowadziło 2-1.

W II połowie na uznanie zasługuje akcja, po której padł gol na 3-1. Dokładne dośrodkowanie wykończył pewnym strzałem Marek Sekuła. Mimo licznych okazji z obu stron napastnicy obu drużyn nie pokonali bramkarzy i mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy.