Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2011/2012 > Seniorzy > B klasa (Kraków I)
Orzeł ocknął się w końcówce2011-10-09 10:32:00

Orzeł Iwanowice - Agricola Klimontów 5-3 (3-1)

Gole: Stanisław Świerk, Piotr Ptak, Łukasz Hermaniuk, Michał Żurowicz, Robert Gumula - Tomasz Piotrowicz, Mateusz Gajda, Krystian Nowak
ORZEŁ
: Jacek Kaleta - Mateusz Lepiarczyk (Marcin Krztoń), Dawid Płatek, Jakub Sieniawski, Stanisław Świerk - Piotr Ptak, Artur Kaleta, Michał Żurowicz, Damian Ignasiński (Dominik Ulman) - Łukasz Hermaniuk (Robert Gumula), Michał Bryła (Łukasz Żurowicz).

Po bardzo dobrej pierwszej połowie Orzeł prowadził 3-1, po kapitalnych bramkach Świerka, Ptaka i Hermaniuka.

Po przerwie praktycznie gospodarzy nie było na boisku. To Agricola prowadziła grę i raz po raz nękała atakami obrońców Orła. Kiedy goście na kilka minut przed końcem wyrównali stan meczu na 3-3, gospodarze ocknęli się i po błyskawicznym ataku M. Żurowicz huknął zza szesnastki w samo "okienko" zdobywając gola, co dobiło drużynę z Klimontowa. Na minutę przed końcem Orzeł ukłuł przeciwnika jeszcze raz, na listę strzelców wpisał się R. Gumula.