Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2011/2012 > Seniorzy > A klasa (Myślenice)
Wróblowianka w sparingu na piątkę2012-07-30 15:50:00

W rozegranym wczoraj sparingu spadkowicz z okręgówki Wróblowianka pokonała A-klasowy zespół Pasternika Ochojno 5-2.

Pasternik Ochojno - Wróblowianka 2-5 (1-1)

Gole dla Wróblowianki: J. Guzik 4, Jałocha
WRÓBLOWIANKA: Sepioło - S. Guzik, Martyka, Markiewicz, Pieprzyk - Adryjańczyk, testowany I, testowany II, Koczara - J. Guzik, Jałocha oraz Suchan, Gawlik, testowany III.

Mecz rozegrano w trudnych warunkach, na nasiąkniętym boisku. Lepiej zaczęli goście, którzy ok. 20. minuty objęli prowadzenie. Po dalekim podaniu Pieprzyka z własnej połowy Jarosław Guzik wyszedł sam na bramkarza i lobując go zdobył gola. Pasternik jeszcze przed przerwą wyrównał.

W przerwie we Wróblowiance nastąpiło kilka roszad. Wprowadzony Gawlik urwał się obrońcom, dośrodkował do Guzika, który strzelił drugą bramkę. Dominację gości w tym fragmencie meczu potwierdził za chwilę Guzik trzecim golem - po indywidualnej akcji skompletował hat-trick. Gospodarze złapali kontakt, wykorzystując nieporozumienie przy wyprowadzaniu piłki przez Wróblowiankę, ale na to jeszcze raz odpowiedział Jarosław Guzik. Po tak wykonanym zadaniu strzelec mógł spokojnie odpocząć, a zastąpił go junior Jałocha. Zmiana dokonana przez trenera Materę okazała się trafiona, bo kilkadziesiąt sekund później ten zawodnik po pięknym prostopadłym podaniu ustalił wynik na 5-2.