10.03.2021 17:24 -
więcej »
Dubai: Iga Świątek już w III rundzie
09.03.2021 15:43 -

19-letnia Iga Świątek miała w tenisowym turnieju w Dubaiu najpierw wolny los, a w II rundzie pokonała w ciągu 76 minut starszą o 10 lat Japonkę Misaki Doi.

więcej »
Iga Świątek zdobyła Adelajdę
27.02.2021 10:18 -

19-letnia Iga Świątek wygrała turniej tenisowy WTA w Adelajdzie (Australia). W finale pokonała w ciągu 62 minut Szwajcarkę Belindę Bencic 6-2, 6-2.

więcej »
Adelajda: Iga Świątek w finale
26.02.2021 08:02 -

Iga Świątek awansowała do finału turnieju tenisowego w Adelajdzie. 19-letnia Polka pokonała starszą o 4 lata Szwajcarkę Jil Teichmann. Mecz trwał 81 minut.

więcej »
Adelajda: Iga Świątek w półfinale
25.02.2021 11:18 -

Iga Świątek awansowała do półfinału turnieju tenisowego w Adelajdzie. Polka pokonał Amerykankę Danielle Collins, rywalka w II secie skreczowała. Mecz trwał tylko 64 minuty.

więcej »
Adelajda: Iga Świątek w ćwierćfinale
24.02.2021 17:54 -

Iga Świątek awansowała do ćwierćfinału turnieju tenisowego w Adelajdzie. Polka w ciągu 73 minut pokonała Australijkę Maddison Inglis.

więcej »
Iga Świątek w II rundzie w Adelajdzie
23.02.2021 08:34 -
więcej »
Novak Djokovic po raz 9. i 18.
21.02.2021 11:48 -

33-letni Serb Novak Djokovic wygrał po raz dziewiąty turniej tenisowy Australian Open w Melbourne. To zarazem jego 18. triumf w Wielkim Szlemie!

więcej »
Australian Open: Naomi Osaka po raz drugi
20.02.2021 16:37 -

23-letnia Japonka Naomi Osaka po raz drugi w karierze wygrała wielkoszlemowy turniej tenisowy Australian Open w Melbourne. W finale pokonała Jennifer Brady (25 lat) 6-4, 6-3. Mecz trwał 77 minut.