Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Siatkówka > Wiadomości siatkówka
Orzeczenie Panelu Dyscyplinarnego FIVB ws. Michała Kubiaka2019-06-07 19:50:00

Podkomisja Panelu Dyscyplinarnego Międzynarodowej Federacji Piłki Siatkowej (FIVB) orzekła, że polski reprezentant, Michał Kubiak, dopuścił się naruszeń przepisów dyscyplinarnych FIVB na podstawie swoich publicznych oświadczeń dotyczących Iranu podczas wywiadu z 26 maja 2019.


Podkomisja Panelu Dyscyplinarnego FIVB zaakceptowała sankcję nałożoną na Pana Kubiaka przez Wydział Dyscypliny Polskiego Związku Piłki Siatkowej, tj. karę nagany i karę sześciu meczów, która ma być wykonana w trzecim i czwartym tygodniu VNL 2019 i uznała, że są zgodne z przepisami dyscyplinarnymi FIVB.


Ponadto Podkomisja Dyscyplinarna FIVB zdecydowanie zaleciła, aby Polski Związek Piłki Siatkowej zażądał od Pana Kubiaka przeprosin na piśmie, które powinny być odczytane przez spikera podczas meczu między Polską a Iranem podczas trzeciego tygodnia Siatkarskiej Ligi Narodów.


Podkomisja Panelu Dyscyplinarnego FIVB zauważyła, że decyzja Wydziału Dyscypliny Polskiego Związku Piłki Siatkowej może być przedmiotem odwołania i zastrzegła sobie prawo do ponownego otwarcia postępowania, jeżeli Pan Kubiak złoży odwołanie od tej decyzji lub nie wykona nałożonej na niego sankcji.


pzps.pl

więcej wiadomości >>>

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty