Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Inne > Wiadomości inne
Kim jest mistrz i rekordzista świata na dystansie potrójnego i podwójnego Ironmana? (FILM)2020-07-06 21:02:00

Robert Karaś, który w potrójnym i podwójnym triathlonie nie ma sobie równych, jest bohaterem reportażu „Pasjonat Sportu” na kanale YouTube Olimp Sport Nutrition.


„Rób to, co masz w sercu, to co kochasz, to w czym jesteś dobry... Nikt za Ciebie życia nie przeżyje. Ty sam musisz to zrobić. Trzeba robić swoje, znaleźć swoje miejsce w życiu, odnaleźć siebie...” - to niezwykle mocne i prawdziwe słowa, które z pewnością mogą posłużyć za inspirację dla każdego miłośnika sportu i aktywnego trybu życia.


W najnowszym materiale, który ukazał się na kanale Olimp Sport Nutrition, przedstawiamy krótką, lecz jakże treściwą i ciekawą historię Roberta Karasia – człowieka, dla którego sport to nie tylko praca i rywalizacja, ale przede wszystkim prawdziwa pasja i droga do poznania samego siebie. Wciąż przekraczając barierę bólu i granice własnych możliwości, wytrwale dąży do celu. Talent, ciężka praca, determinacja i wiara we własny sukces sprawiły, że dziś może pochwalić się tytułami mistrza i rekordzisty świata w triathlonie na dystansie potrójnego Ironmana (2018 rok) i podwójnego Ironmana (2017 i 2019 rok), rekordzisty Polski na dystansie Ironmana (2019 rok).


Robert Karaś po rozpoczęciu współpracy z marką Olimp Sport Nutrition przygotował specjalną serię filmów dla początkujących i doświadczonych zawodników pt. „Poniedziałek z triathlonem” – poradniki będące źródłem wiedzy i praktycznych wskazówek dla miłośników tej wyjątkowej dyscypliny. Każde nagranie porusza inną dyscyplinę, przedstawia ciekawe rozwiązania trudnych sytuacji podczas zawodów oraz ukazuje najczęściej popełniane błędy w trakcie kolejnych etapów triathlonowego wyścigu. Wieloletnie doświadczenie i umiejętności Roberta Karasia z pewnością okażą się pomocne dla poprawy dotychczasowej techniki, a także posłużą za prawdziwy zastrzyk motywacji do osiągnięcia jeszcze lepszych rezultatów w trakcie przygotowań.


Przekonajcie się, co oznacza szczera miłość do sportu i jak wiara we własne możliwości pozwala osiągnąć niesamowite sukcesy!


Informacja prasowa (Anna Flak, www.olimp-labs.com)


karas.jpgwięcej wiadomości >>>

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty