Facebook
kontakt
logo
Strona główna > TV
Sobota, 31 lipca2021-07-30 06:43:00

5-7 TVP 1: Olimpiada w Tokio 2020: boks, na żywo;

5.05-7 TVP Sport: Olimpiada w Tokio 2020: tenis - mecz finałowy singlistów, na żywo;

6.40-11.30 Eurosport 2: Olimpiada w Tokio 2020: żeglarstwo, na żywo;

7-9 TVP Sport: Olimpiada w Tokio 2020: tenis - mecz o 3. miejsce singlistek, na żywo;

8.25-9 TVP 1: Olimpiada w Tokio 2020: żeglarstwo, na żywo;

8.30-10.30 Eurosport 1: Olimpiada w Tokio 2020: tenis - mecz o 3. miejsce singlistek, na żywo;

10.15-12.50 TVP Sport: Olimpiada w Tokio 2020: boks, na żywo;

10.30-13 TVP 1, Eurosport 1: Olimpiada w Tokio 2020: tenis - finał singlistek, na żywo;

10.30-12 Polsat Sport Extra: Formuła 3 - Grand Prix Węgier, 1. wyścig na żywo;

11.30-13.30 Eleven Sports 1: Formuła 1 - Grand Prix Węgier, 3. sesja treningowa na żywo;

11.30-14.25 Polsat Sport News: Grand Prix PLS kobiet w siatkówce plażowej, na żywo;

11.30-13.40 Eurosport 2: Olimpiada w Tokio 2020: szermierka - szabla drużynowa kobiet, finał na żywo;

12.05-15.05 TVP 1: Olimpiada w Tokio 2020: lekkoatletyka, na żywo;

12.30-14.30 Polsat Sport: GKS Katowice - Resovia (1. liga piłkarska, na żywo);

12.50-14.45 TVP Sport: Olimpiada w Tokio 2020: podnoszenie ciężarów, na żywo;

13-15 Eurosport 1: Olimpiada w Tokio 2020: lekkoatletyka, na żywo;

13.25-15.30 Eleven Sports 2: Leeds Utd - Betis Sewilla (mecz towarzyski, na żywo);

13.40-15 Eurosport 2: Olimpiada w Tokio 2020: Korea Płd. - Meksyk piłkarzy nożnych, na żywo;

14-20.30 Polsat Sport Extra: tenisowy turniej ATP Challenger w Poznaniu, na żywo;

14.25-16.25 Polsat Sport News: Glasgow Rangers - Livingstone (liga szkocka, na żywo);

14.30-20 Polsat Sport: Grand Prix PLS kobiet w siatkówce plażowej, na żywo;

14.55-17.10 Canal+ Sport: Stal Mielec - Piast Gliwice (Ekstraklasa, na żywo);

14.55-17.30 Eleven Sports 1: Formuła 1 - Grand Prix Węgier, kwalifikacje na żywo;

14.55-16 TVP Sport: Olimpiada w Tokio 2020: siatkówka plażowa, na żywo;

15-16 Eurosport 2: Olimpiada w Tokio 2020: USA - Czechy koszykarzy, na żywo;

16.25-18.25 Polsat Sport News: Bayern Monachium - SSC Napoli (mecz towarzyski, na żywo);

17.25-19.30 Canal+ Sport: Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Wisla Kraków (Ekstraklasa, na żywo);

17.55-20.30 Polsat Sport Premium 1: VfB Stuttgart - Barcelona (mecz towarzyski, na żywo);

19-21 Polsat Sport News: Slovan Liberec - Sparta Praga (liga czeska, na żywo);

19.55-22 Canal+ Sport: Radomiak Radom - Legia Warszawa (Ekstraklasa, na żywo);

20.55-22.55 Polsat Sport Premium 1: Heart of Midlothian - Celtic (liga szkocka, na żywo);

21-23.55 Polsat Sport News: turniej tenisowy ATP w Atlancie, na żywo;

0.40-1.50 TVP Sport: Olimpiada w Tokio 2020: jeździectwo WKKW, na żywo;

1.50-2.05 TVP Sport: Olimpiada w Tokio 2020: golf mężczyzn, na żywo;

2-3.45 TVP 1, Eurosport 1: Olimpiada w Tokio 2020: Polska - Kanada siatkarzy, na żywo;

2-5.45 Eurosport 2: Olimpiada w Tokio 2020: lekkoatletyka, na żywo;

2.05-6 TVP Sport: Olimpiada w Tokio 2020: lekkoatletyka, pływanie, jeździectwo, na żywo;

3.45-5 Eurosport 1: Olimpiada w Tokio 2020: pływanie, finały na żywo;

3.50-4.50 TVP 1: Olimpiada w Tokio 2020: pływanie, boks, jeździectwo WKKW, na żywo;

5-7 Eurosport 1: Olimpiada w Tokio 2020: tenis - mecz finałowy singlistów, na żywo.




REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty