Facebook
kontakt
logo
Strona główna > TV
Sobota, 12 stycznia2019-01-10 20:29:00

7-12.35 Polsat Sport Extra: badminton - turniej BWF World Tour, na żywo;

7-9 TVP Sport: turniej tenisowy WTA w Sydney, na żywo;

9-12 TVP Sport: biegi narciarskie - Ski Classics, na żywo;

9-11 Eurosport 1: turniej tenisowy ATP w Sydney, na żywo;

9.45-11 Eurosport 2: Puchar Świata w kombinacji norweskiej, na żywo z Val di Fiemme;

11-13 SportKlub: Gaziantep Basketbol - Galatasaray Stambuł (liga turecka koszykarzy, na żywo);

11.30-13.15 Eurosport 2: Puchar Świata w narciarstwie alpejskim - zjazd kobiet, na żywo z St Anton;

12.30-14.45 Polsat Sport: Stal Ostrów Wlkp. - Anwil Włocławek (Energa Basket Liga, na żywo);

12.35-13.30 Polsat Sport Extra, Eurosport 1: Puchar Świata w biathlonie - bieg na dochodzenie kobiet, na żywo;

12.55-14.55 nSport, Canal+ Sport 2: Leganes - Huesca (liga hiszpańska, na żywo);

13.15-14.45 TVP Sport, Eurosport 2: Puchar Świata w biegach narciarskich - sprint kobiet i mężczyzn, na żywo;

13.15-15.15 SportKlub: Tofas - Besiktas Sompo Japan (liga turecka koszykarzy, na żywo);

13.25-15.25 Canal+ Sport: West Ham Utd - Arsenal (Premier League, na żywo);

13.30-14.30 Eurosport 1: Puchar Świata w narciarstwie alpejskim - gigant mężczyzn, na żywo z Adelboden;

14.30-15 Eurosport 1: Puchar Świata w kombinacji norweskiej, na żywo z Val di Fiemme;

14.45-17 Polsat Sport: ONICO Warszawa - Asseco Resovia (PlusLiga siatkarzy, na żywo);

15-15.45 Eurosport 1: Puchar Świata w biathlonie - bieg na dochodzenie mężczyzn, na żywo;

15.30-17.30 SportKlub: Türk Telekom - Banvit BK (liga turecka koszykarzy, na żywo);

15.55-17.55 Canal+ Sport: Brighton & Howe Albion - Liverpool (Premier League, na żywo); 

15.55-17.45 Eurosport 2: Puchar Świata w skokach narciarskich, na żywo z Val di Fiemme;

16-18 Eleven Sports 1: Wigan Athletic - Aston Villa (Puchar Anglii, na żywo);

16.10-18.30 Canal+ Sport 2: Valencia - Real Valladolid (liga hiszpańska, na żywo);

17.30-19.30 SportKlub: FC Toruń - Gatta Active Zduńska Wola (Futsal Ekstraklasa, na żywo);

17.55-19.55 TVP Sport: Sampdoria Genua - AC Milan (1/8 finału Pucharu Włoch, na żywo);

18.25-20.25 Canal+ Sport: Chelsea - Newcastle Utd (Premier League, na żywo);

18.25-20.25 Eleven Sports 1: Girona - Alaves (liga hiszpańska, na żywo);

19-0.30 Polsat Sport (od 20.05 w Polsacie): Gala 90-lecia Polskiej Siatkówki, na żywo;

20.05-23 nSport: Pomi Casalmaggiore - II Bisonte Firenze (liga włoska siatkarek, na żywo);

20.40-22.40 Eleven Sports 1: Villarreal - Getafe (liga hiszpańska, na żywo);

20.40-22.40 TVP Sport: Bologna - Juventus Turyn (1/8 finału Pucharu Włoch, na żywo);

21.30-0.15 Canal+ Sport: Los Angeles Clippers - Detroit Pistons (NBA, na żywo);

22.45-23.30 TVP Sport: Sportowy wieczór, na żywo.




REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty