Facebook
kontakt
logo
Strona główna > TV
Sobota, 15 września2018-09-13 17:09:00

6-9.55 TVP Sport: turniej tenisowy WTA w Hiroszimie, na żywo;

12.30-15 Polsat Sport: GKS Tychy - Podbeskidzie Bielsko-Biała (1. liga piłkarska, na żywo);

12.45-16 TVP Sport: Rumunia - Polska (tenisowy Puchar Davisa, na żywo);

13.25-15.25 Canal+ Sport 2: Tottenham Hotspur - Liverpool (Premier League, na żywo);

14.45-18 Eurosport 1: kolarstwo - Vuelta a Espana, na żywo;

15-16.10 Eleven Sports 1: Formuła 1 - Grand Prix Singapuru, kwalifikacje na żywo;

15-17 Eleven Sports 3: Inter Mediolan - Parma FC (liga włoska, na żywo);

15.25-17.30 Eleven Sports 2: Bayern Monachium - Bayer Leverkusen (Bundesliga, na żywo);

15.30-17.30 nSport: Wisła Płock - Miedź Legnica (Ekstraklasa, na żywo);

15.50-18.30 Polsat Sport: Iran - Kuba (MŚ siatkarzy, na żywo);

15.50-18.30 Polsat Sport Extra: Chiny - Kanada (MŚ siatkarzy, na żywo);

15.55-17.55 Canal+ Sport 2: Manchester City - Fulham (Premier League, na żywo);

16.10-18.25 Canal+: Real Sociedad - Barcelona (liga hiszpańska, na żywo);

16.50-19.20 Polsat Sport News: Serbia - Tunezja (MŚ siatkarzy, na żywo);

17.55-20 Eleven Sports 1: Napoli - Fiorentina (liga włoska, na żywo);

17.55-19.50 nSport, Eleven Sports 2: Telekom Veszprem - PGE Vive Kielce Liga Mistrzów piłkarzy ręcznych, na żywo);

18-20 Canal+ Sport: Piast Gliwice - Arka Gdynia (Ekstraklasa, na żywo);

18.25-20.30 Eleven Sports 3: Borussia M-gladbach - Schalke 04 (Bundesliga, na żywo);

18.25-20.25 Canal+ Sport 2: Watford - Manchester Utd (Premier League, na żywo);

19-21.30 TVP Sport, Polsat Sport: Polska - Finlandia (MŚ siatkarzy, na żywo);

19.20-21.05 Polsat Sport News: Holandia - Brazylia (MŚ siatkarzy, na żywo);

20-23.20 Eurosport 1 (od 21.30 w TVP 1 i TVP Sport): żużel - mistrzostwa Europy, na żywo;

20.25-22.25 Eleven Sports 2: Frosinone - Sampdoria (liga włoska, na żywo);

20.30-22.30 Canal+ Sport: Wisła Kraków - Lechia Gdańsk (Ekstraklasa, na żywo);

21.05-23 Polsat Sport News: USA - Rosja (MŚ siatkarzy, na żywo);

20-22 nSport: Chrobry Głogów - Orlen Wisła Płock (Superliga piłkarzy ręcznych, na żywo);

20.40-22.45 Eleven Sports 1: Athletic Bilbao - Real Madryt (liga hiszpańska, na żywo);

23-23.30 TVP Sport: Sportowy wieczór, na żywo.




REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty