Facebook
kontakt
logo
Strona główna > TV
Niedziela, 11 marca2018-03-10 10:55:00

10.15-12 Eurosport 1: alpejski Puchar Świata, na żywo;

11.55-13.55 Eleven Sport 1: Espanyol - Real Sociedad (liga hiszpańska, na żywo);

12-14 Polsat Sport News: FK Rostów - Zenit (liga rosyjska, na żywo);

12-13.30 Eurosport 1: Puchar Świata w biathlonie, na żywo;

12.25-14.25 Eleven Sport 2: Fiorentina - Benevento (liga włoska, na żywo);

12.30-14.45 Polsat Sport: Turów Zgorzelec - Trefl Sopot (Basket Liga, na żywo);

12.30-14.15 nSport: PGE Vive Kielce - Orlen Wisła Płock (Superliga piłkarzy ręcznych, na żywo);

13.30-14.30 Polsat Sport Extra: Puchar Świata w biathlonie - bieg ze startu wspólnego mężczyzn, na żywo;

13.45-15.15 Eurosport 2: kolarstwo: Paryż - Nicea, na żywo;

14.15-17 TVP 1, Eurosport 1: Puchar Świata w skokach narciarskich, konkurs indyw. na żywo z Oslo;

14.25-16.30 Canal+ Sport: Arsenal - Watford (Premier League, na żywo);

14.25-16.25 Polsat Sport News: Ajax Amsterdam - Heerenveen (liga holenderska, na żywo);

14.45-18 Polsat Sport: ŁKS Łódź - Budowlani Łódź (finał Pucharu Polski siatkarek, na żywo);

14.55-17.45 TVP Sport: łyżwiarstwo szybkie - MŚ w wieloboju, na żywo;

14.55-16.55 Eleven Sport 2: Juventus Turyn - Udinese (liga włoska, na żywo);

15.15-16.30 Eurosport 2: kolarstwo - Tirreno Adriatico, na żywo;

15.30-17.30 Canal+: Lech Poznań - Jagiellonia Białystok (Ekstraklasa, na żywo);

15.30-17.30 Eleven Sport 1: VfB Stuttgart - RB Lipsk (Bundesliga, na żywo);

16-16.55 Polsat Sport Extra: Puchar Świata w biathlonie - bieg ze startu wspólnego kobiet, na żywo;

16.40-19 Polsat Sport News: Feyenoord Rotterdam - AZ Alkmaar (liga holenderska, na żywo);

16.55-18.55 Canal+ Sport: Bournemouth - Tottenham (Premier League, na żywo);

17.55-19.55 Eleven Sport 2: Genoa - AC Milan (liga włoska, na żywo);

18-20 Canal+: Lechia Gdańsk - Legia Warszawa (Ekstraklasa, na żywo);

18.10-21 TVP Sport: GKS Katowice - Cracovia (półfinał play-off hokeistów, na żywo);

18.30-18.40 TVP 2: Sport telegram, na żywo;

19-23.55 Polsat Sport Extra: turniej tenisowy ATP w Indian Wells, na żywo;

20-20.30 Polsat Sport: Cuprum Lubin - AZS Olsztyn (PlusLiga siatkarzy, na żywo);

20-20.05 TVP 1: Wiadomości sportowe, na żywo;

20-21.30 Canal+: Liga+ Extra, na żywo;

20.30-23.15 Canal+ Sport 2: Minnesota Timberwolves - Golden State Warriors (NBA, na żywo);

20.40-22.40 Eleven Sport 1: Inter Mediolan - SSC Napoli (liga włoska, na żywo);

20.40-22.40 Eleven Sport 2: Athletic Bilbao - Leganes (liga hiszpańska, na żywo);

21-21.35 TVP Sport: Sportowa sobota, na żywo;

21.35-1 TVP Sport: turniej tenisowy WTA w Indian Wells, na żywo;

24-5 Polsat Sport: turniej tenisowy ATP w Indian Wells, na żywo.




REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty