Facebook
kontakt
logo
Strona główna > TV
Sobota, 22 kwietnia2017-04-21 08:25:00

12.55-14.55 Eleven: Malaga - Valencia (liga hiszpańska, na żywo);

13.30-15.30 Polsat Sport Extra: turniej tenisowy ATP w Monte Carlo, na żywo;

15-17 Polsat Sport: turniej tenisowy ATP w Monte Carlo, na żywo;

15-17.15 Eleven Sports: Unia Tarnów - Lokomotiv Daugavpils (żużlowa Nice 1 liga, na żywo);

15.30-17.30 Eurosport 2: Bayern Monachium - Mainz (Bundesliga, na żywo);

15.55-18.25 TVP Sport: Korea Płd. - Polska (hokejowe MŚ Dywizji 1A, na żywo);

15.55-17.55 Canal+ Sport 2: Hull City - Watford (Premiership, na żywo);

16.10-18.10 Eleven: Villarreal - Leganes (liga hiszpańska, na żywo);

16.10-18 SportKlub: Sturm Graz - SV Mattersburg (austriacka Bundesliga, na żywo);

16.55-18.55 Eleven Extra: Paris SG - Montpeliier (liga francuska, na żywo);

17-19 nSport: ROW Rybnik - Sparta Wrocław (żużlowa PGE Ekstraliga, na żywo);

17-20 Polsat Sport News: Polska - Szwajcaria (Rugby Europe Trophy, na żywo);

17.30-20 Polsat Sport: Stal Mielec - GKS Katowice (I liga piłkarska, na żywo);

18.10-20 Eleven: Atalanta - Bergamo (liga włoska, na żywo);

18.10-20.10 Eleven Sports: Chelsea - Tottenham (Puchar Anglii, na żywo);

18-20 Eurosport 1: Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok (Ekstraklasa, na żywo);

18-20 Canal+: Cracovia - Legia (Ekstraklasa, na żywo);

18-20 Canal+ Sport: Multiliga Ekstraklasy, na żywo;

18-20 Canal+ Sport 2: Lech Poznań - Ruch Chorzów (Ekstraklasa, na żywo);

18.30-20.30 Eurosport 2: Borussia M-gladbach - Borussia Dortmund (Bundesliga, na żywo);

18.30-18.40 TVP 2: Sport telegram, na żywo;

19.25-22 TVP Sport: Austria - Kazachstan (hokejowe MŚ Dywizji 1A, na żywo);

20-20.05 TVP 1: Wiadomości sportowe, na żywo;

20-22.30 Polsat Sport News: Dynamo Moskwa - Imoco Volley Conegliano (Final Four Ligi Mistrzyń siatkarek, na żywo);

20.30-22.30 SportKlub: SCR Altach - Admira Wacker Moedling (austriacka Bundesliga, na żywo);

20.40-22.40 Eleven: Espanyol - Atletico Madryt (liga hiszpańska, na żywo);

20.40-22.40 Eleven Sports: Fiorentina - Inter Mediolan (liga włoska, na żywo);

22-23.55 Eurosport 2: Portland Timbers - Vancouver Whitecaps (amerykańska MLS, na żywo);

23-23.20 TVP Sport: Sportowa sobota, na żywo;

23.30-2.15 Canal+ Sport: Atlanta Hawks - Washington Wizards (NBA, na żywo);

1.25-4.50 TVP Sport: lekkoatletyczne MŚ, na żywo.




REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty