Kiosk
- STANISŁAW STRUG. Dopiero w liceum zyskałem szansę gry na boisku z bramkami
- MARIAN FIDO. Człowiek, któremu chce się chcieć
- JAN KOWALCZYK. Sport bez rywalizacji przestaje być sportem
- FUTBOL MAŁOPOLSKI. Grzegorz Bartosz: Garbarnia jest jedna. Zrobię wszystko, aby mówiła jednym głosem
- Paulo Sousa: Ufam umiejętnościom polskich piłkarzy
- Ranking "Forbesa": Wpływowy Lewandowski
- Za miesiąc Wisła Kraków SA będzie mieć Akademię
- Boniek: Wojewódzkie Związki Piłki Nożnej same podejmą decyzje w sprawie dokończenia sezonu w III lidze i klasach niższych
- Małopolska chciałaby grać...
- Nie ma decyzji w sprawie III ligi i klas niższych
MISTRZOSTWA POLSKI KIBICÓW SPORTOWYCH
- VI Ogólnopolski Omnibus Sportowy
- Mistrzostwa Polski Kibiców Sportowych: 45 pytań i odpowiedzi
- Adam Sokołowski po raz 27. mistrzem Polski kibiców!
- Wyłoniono finalistów Mistrzostw Polski Kibiców Sportowych 2024
- 47. MPKS, pytania dodatkowe
- Uwaga, kibice! Dogrywka w 47. MPKS!
- 47. Mistrzostwa Polski Kibiców Sportowych - Dzierżoniów 2024
- Rozgrzewka kibiców przed Omnibusem
6-9 Polsat Sport: turniej tenisowy ATP w Tokio, finał na żywo;
8.50-9.55 Polsat Sport Extra: Formuła 3 - Grand Prix Rosji, wyścig na żywo;
9.55-11 Polsat Sport Extra: Formuła 2 - Grand Prix Rosji, wyścig na żywo;
10-12.10 TVP Sport: turniej tenisowy WTA w Pekinie, finał na żywo;
11-12.30 Polsat Sport: Cafe Futbol, na żywo;
13-16 Polsat Sport: Formuła 1 - Grand Prix Rosji, kwalifikacje na żywo;
14.50-17.10 Polsat Sport Extra: Zawisza Bydgoszcz - Dolcan Ząbki (1 liga piłkarska, na żywo);
14.50-17 Polsat Sport News: Stelmet Zielona Góra - AZS Koszalin (Tauron Basket Liga, na żywo);
16.55-18.50 Canal+ Sport: Paris Saint-Germain - RK Zagrzeb (Liga Mistrzów piłkarzy ręcznych, na żywo);
17-19 Polsat Sport, Polsat Sport News: Białoruś - Polska (mistrzostwa Europy siatkarzy, na żywo);
17.50-20 Polsat Sport Extra: Serbia - Portugalia (elim. piłkarskich ME, na żywo);
18-20.40 TVP Sport: MŚ w boksie, na żywo;
18.25-18.30 TVP 2: Sport telegram;
20-20.05 TVP 1: wiadomości sportowe, na żywo;
20.45-22.45 Polsat, Polsat Sport: Polska - Irlandia (elim. piłkarskich ME, na żywo);
20.45-22.45 Polsat Sport Extra: Niemcy - Gruzja (elim. piłkarskich ME, na żywo);
20.45-22.45 Polsat Sport News: Gibraltar - Szkocja (elim. piłkarskich ME, na żywo);
22.35-23.10 TVP Info, TVP Sport: Sportowa niedziela, na żywo;
2.30-4.45 Canal+ Sport: Indiana Fever - Minnesota Lynx, na żywo.