Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > 2009/2010 > Podkarpacie > Seniorzy > III liga (Rzeszów-Lublin)

Stal Kraśnik - Stal Sanok 1-1 (0-0)

1-0 Litun 54
1-1 Borowczyk 61

Sędziował: Michał Pastusiak (Lublin). Żółte kartki: Ławryszyn - Łuczka, Nikody. Widzów 400.

STAL K.: K. Beszczyński - D. Beszczyński (80 Czerkaszyn), Sawczuk, Ławryszyn, Gołębiowski - Pacek (66 Ręba), Szewc, Binkiewicz, Litun - Drozd, Gromba (46 Dydo).
STAL S.: Psioda - Sumara, Węgrzyn, Łuczka, Szałankiewicz - Tabisz (86 Kosiba), Zajdel, Kuzicki, Borowczyk - Pańko (46 Spaliński), Nikody (90 Kijowski).

Podziałem punktów zakończył się pojedynek dwóch ekip okupujących dolne rejony tabeli. Stal Kraśnik przystępująca do meczu po dwóch porażkach - z Tomasovią i drugą drużyną Górnika - chciała wreszcie wygrać przed własną publicznością, ale tego dnia szczęście wyraźnie było po stronie przyjezdnych z Sanoka.

Podopieczni trenera Sławomira Adamusa losy spotkania powinni przesądzić już w pierwszej połowie. To oni byli dominującą stroną, mieli więcej z gry i stwarzali sobie sytuacje, jednak zamiast trafiać do siatki, postanowili ostrzeliwać słupki bramki strzeżonej przez Łukasza Psiodę. Dwukrotnie dokonywał tego Filip Drozd, a raz Łukasz Gromba.

Udało się dopiero po przerwie, kiedy to w zamieszaniu podbramkowym najprzytomniej zachował się Nazar Litun, z okolic 14 metrów pokonując Psiodę. Bramka zmotywowała do działania gości, a gospodarze jakby za bardzo się rozluźnili. Zaledwie kilka minut po wyjściu na prowadzenie faulu w polu karnym dopuścił się Serhij Sawczuk, a wobec jego zachowania nie przeszedł obojętnie arbiter. "Jedenastkę" na gola pewnym uderzeniem zamienił Marcin Borowczyk, ustalając wynik spotkania.

Tomasz Pasternak

WIADOMOŚCI

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty