Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > 2009/2010 > Podkarpacie > Seniorzy > III liga (Rzeszów-Lublin)

Karpaty Krosno – Stal Poniatowa 0-0

KARPATY: Hajduk - Śliwiński, Gąsiorek, Łukaczyński, Włodarski - Drąg (63 Fydrych), Mroczka (75 Sico), Majcher, Sedlaczek (80 Koncewicz) - Szymański, Buczek (67 Sienicki).
STAL: Mańka - Frączak, Miszczuk, Styżej, Gołębiowski - Jasik (70 Wyroślak), Szczawiński, Prasnal, Kaczmarek - Strug, Lindner (42 Olchawski).
Sędziował: Andrzej Zwierzchowski (Rzeszów). Żółte kartki: Mańka, Frączek, Gołębiowski. Widzów: 700.

Koledzy z drużyny mieli chyba dzisiaj dużo pretensji do Pawła Sedlaczka za sytuacje, którą zmarnował. Pomocnik gospodarzy mógł zapewnić Karpatom komplet punktów, ale z 3 metrów nie potrafił wpakować piłki do bramki. Wszystko działo się w pierwszej połowie meczu, w której żadna z drużyn nie potrafiła przejąć inicjatywy. Stal dysponują wysokimi obrońcami nie pozwalała na wiele gospodarzom. Co więcej po zmianie stron to goście zaczęli częściej dochodzić do głosu. Wtedy Tomasz Wacek sięgnął po rezerwowych. Ci nieco ożywili grę i wypracowali dogodną sytuację Krzysztofowi Szymańskiemu. Piłkę po jego strzale z linii bramkowej wybili przyjezdni. Na inaugurację rundy wiosennej goli w Krośnie zatem nie było.

 

ZOBACZ ZDJĘCIA

 

PAWLO

WIADOMOŚCI

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty