Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2010/2011 > Żaki
KMITA CUP (żaki): Triumf Dąbrowy Górniczej2010-11-21 01:18:00

Rywalizacja żaków rozpoczęła w Zabierzowie cykl turniejów halowych Kmita Cup 2010 w sześciu kategoriach wiekowych. Pierwszym triumfatorem została Dąbrowa Górnicza.


Mocna obsada i chęć zobaczenia piłkarskich zmagań najmłodszych piłkarzy zgromadziła na trybunach bardzo liczną widownię. Turniej nieoczekiwanie zdominowały zespoły z województwa śląskiego, które na podium zajęły pierwsze dwa miejsca.

Bezkonkurencyjni okazali się piłkarze z Dąbrowy Górniczej. W całym turnieju nie stracili żadnej bramki, a ich ofensywna gra i piękne gole oklaskiwali wszyscy kibice na trybunach. W meczu finałowym Dąbrowa pokonała drugą drużynę turnieju - Zaborze Zabrze. Najniższym miejscem na podium musieli się zadowolić zawodnicy Górnika Libiąż.

Nieoczekiwanie na dalszych miejscach znalazły się drużyny krakowskie - Hutnika i walczący w ubiegłym roku o pierwsze miejsce Albertus, Jadwiga i Borek. Cracovię reprezentował młodszy rocznik 2003, gdyż starszy w tym samym czasie uczestniczył w turnieju w Bełchatowie.

Patronem medialnym turnieju było sportowetempo.pl


WYRÓŻNIENI PRZEZ ORGANIZATORÓW

Najlepszy zawodnik – Igor Peroń (Dąbrowa Górnicza)
Król strzelców – Kamil Gałka (Skawinka Skawina)
Najlepszy bramkarz – Norbert Domachowski (Dąbrowa Górnicza)
Najlepszy rozgrywający – Piotr Ziółek (Zaborze Zabrze)
Najlepszy obrońca – Łukasz Nowak (Górnik Libiąż)
Król żonglerki – Wiktor Orłoś (Skawinka Skawina)
Król rzutów karnych – Szymon Krzywiecki (Kmita Zabierzów)
Najmłodszy zawodnik – Daniel Baster (AP Mam Talent Krzeszowice)

NAJLEPSI ZAWODNICY W POSZCZEGÓLNYCH DRUŻYNACH (wybierał trener danej drużyny)
Konrad Machalski (Dąbrowa Górnicza)
Daniel Cichoń (Zaborze Zabrze)
Szymon Niziołek (Górnik Libiąż)
Robert Prochownik (Skawinka Skawina)
Kacper Masny (Borek Kraków)
Maciej Partyła (Kmita Zabierzów)
Mateusz Ferenc (Jadwiga Kraków)
Jakub Belski (Hutnik Kraków)
Jakub Gut (Krakus Nowa Huta)
Jakub Bartosik (Albertus Kraków)
Oskar Kunica (AP Mam Talent Krzeszowice)
Wiktor Kubal (Cracovia)

ELIMINACJE TURNIEJU ŻAKÓW (rocznik 2002) - KMITA CUP 2010

GRUPA A

1. SKAWINKA Skawina 3 7 6-2
2. ZABORZE Zabrze 3 6 4-2
3. HUTNIK Kraków 3 4 4-4
4. ALBERTUS Kraków 3 0 0-6


Wyniki:
HUTNIK Kraków – ALBERTUS Kraków 2-0 (Maciej Łabuz, Jakub Belski)
ZABORZE Zabrze – SKAWINKA Skawina 0-2 (Kamil Gałka 2)
HUTNIK Kraków – SKAWINKA Skawina 2-2 (Jakub Belski 2 – samob., Kamil Gałka)
ALBERTUS Kraków – ZABORZE Zabrze 0-2 (Piotr Ziółek, Dawid Cichoń)
HUTNIK Kraków – ZABORZE Zabrze 0-2 (Piotr Ziółek, Kacper Nowaczek)
ALBERTUS Kraków – SKAWINKA Skawina 0-2 (Kamil Gałka, Wiktor Orłoś)

GRUPA B

1. DĄBROWA GÓRNICZA 3 9 6-0
2. GÓRNIK Libiąż 3 4 1-1
3. KRAKUS Nowa Huta 3 2 0-1
4. CRACOVIA 3 1 0-5


Wyniki:
CRACOVIA – KRAKUS Nowa Huta 0-0
DĄBROWA GÓRNICZA – GÓRNIK Libiąż 1-0 (Konrad Machalski)
CRACOVIA – GÓRNIK Libiąż 0-1 (Łukasz Bogacz)
KRAKUS Nowa Huta – DĄBROWA GÓRNICZA 0-1 (Igor Peroń)
CRACOVIA – DĄBROWA GÓRNICZA 0-4 (Igor Peroń 2, Konrad Machalski, Alex Okoń)
KRAKUS Nowa Huta – GÓRNIK Libiąż 0-0

GRUPA C

1. BOREK Kraków 3 9 11-1
2. KMITA Zabierzów 3 6 4-3
3. JADWIGA Kraków 3 3 6-6
4. AP MAM TALENT Krzeszowice 3 0 0-11


Wyniki:
JADWIGA Kraków – KMITA Zabierzów 0-2 (Mateusz Waga, Maciej Partyła)
BOREK Kraków – AP MAM TALENT Krzeszowice 4-0 (Jakub Zima, Bogumił Ślusarz, Kacper Masny 2)
JADWIGA Kraków – AP MAM TALENT Krzeszowice 5-0 (Mateusz Woźniak, Eryk Olejnik, Mateusz Ferenc, Adam Warmuz, samob.)
KMITA Zabierzów – BOREK Kraków 0-3 (samob., Kacper Wojnowski, Dominik Hodurek)
JADWIGA Kraków – BOREK Kraków 1-4 (Szymon Skierkowski – Jakub Zima, Kacper Masny 2, Jakub Ciemborowicz)
KMITA Zabierzów – AP MAM TALENT Krzeszowice 2-0 (Mateusz Waga, Maciej Partyła)

PÓŁFINAŁY
A1-B2 SKAWINKA Skawina – GÓRNIK Libiąż 1-1, karne 0-2 (Kamil Gałka – Szymon Niziołek)
B1-C2 DĄBROWA GÓRNICZA – KMITA Zabierzów 2-0 (Konrad Machalski, Igor Peroń)
C1-A2 BOREK Kraków – ZABORZE Zabrze 0-1 (Piotr Ziółek)

FINAŁY

O miejsca 1-3

1. DĄBROWA GÓRNICZA 2 4 2-0
2. ZABORZE Zabrze 2 3 3-2
3. GÓRNIK Libiąż 2 1 0-3


Wyniki:
GÓRNIK Libiąż – DĄBROWA GÓRNICZA 0-0
GÓRNIK Libiąż – ZABORZE Zabrze 0-3 (Piotr Ziółek, Dawid Cichoń, Kacper Nowaczyk)
DĄBROWA GÓRNICZA – ZABORZE Zabrze 2-0 (Igor Pieroń 2)


DĄBROWA GÓRNICZA: Norbert Domachowski, Konrad Machalski, Igor Peroń, Maciej Lach, Tomasz Tryba, Daniel Wawrzycki, Alex Okoń, Mateusz Grzyb, Bartosz Gzel, Patryk Szymborski, Patryk Włodarczyk, Kacper Janisz.
ZABORZE Zabrze: Piotr Pietryga, Szymon Rodak, Mikołaj Borowiec, Dawid Cichoń, Kamil Dworaczek, Łukasz Dziedzic, Bartosz Iwański, Paweł Krawczyk, Mateusz Kułakowski, Piotr Majcher, Kacper Nowaczyk, Sebastian Konieczny, Łukasz Bartoszek, Piotr Ziółek.
GÓRNIK Libiąż: Łukasz Znaleźniak, Szymon Wiśniewski, Szymon Miziołek, Łukasz Nowak, Łukasz Bogacz, Jakub Jagoda, Antoni Wątroba, Dawid Gębala, Wiktor Bil, Kamil Iwanek.

O miejsca 4-6

4. SKAWINKA Skawina 2 6 5-0
5. BOREK Kraków 2 3 3-2
6. KMITA Zabierzów 2 0 0-6


Wyniki:
SKAWINKA Skawina – KMITA Zabierzów 3-0 (Kamil Gałka, Wiktor Orłoś, Adrian Surówka)
SKAWINKA Skawina – BOREK Kraków 2-0 (samob., Arkadiusz Ziarko)
KMITA Zabierzów – BOREK Kraków 0-3 (Kacper Masny, Jakub Ciemborowicz, Kacper Wojnowski)


SKAWINKA Skawina: Adrian Surówka, Kamil Gałka, Dawid Doroz, Robert Prochownik, Wiktor Orłoś, Arek Ziarko, Albert Morawski, Krzysztof Wróblewski.
BOREK Kraków: Jakub Jedynak, Jakub Ciemborowicz, Michał Supel, Robert Prokop, Daniel Chyc, Jakub Zima, Bogumił Ślusarz, Kacper Wojnowski, Konrad Konik, Kacper Masny, Dominik Hodurek, Jakub Parka.
KMITA Zabierzów: Wiktor Pałka, Mateusz Waga, Szymon Krzywiecki, Filip Marek, Michał Cyganek, Bruno Kastuer, Hubert Bielecki, Mikołaj Moncznik, Jakub Rumian, Maciej Wojtaszek, Maciej Partyła.

O miejsca 7–9

7. JADWIGA Kraków 2 3 6-3
8 HUTNIK Kraków 2 3 1-1
9. KRAKUS Nowa Huta 2 3 3-6


Wyniki:
HUTNIK Kraków – KRAKUS Nowa Huta 0-1 (Bartłomiej Gruchała)
HUTNIK Kraków – JADWIGA Kraków 1-0 (Maciej Łabuz)
KRAKUS Nowa Huta – JADWIGA Kraków 2-5 (Miłosz Strzeboński, Mateusz Powroźnik – Mateusz Ferenc 4, Jakub Zegarek)


JADWIGA Kraków: Patryk Nalepka, Oskar Kwarciński, Borys Buchaniec, Mateusz Woźniak, Michał Kurnik, Maciej Kostuj, Szymon Skierkowski, Eryk Olejnik, Jakub Zegarek, Mateusz Ferenc, Jakub Pycwik, Adam Warmuz, Tomasz Chorwat, Iwo Szczepaniak.
HUTNIK Kraków: Szymon Czaplak, Jakub Belski, Mateusz Szadkowski, Filip Gródecki, Szymon Zakrzewski, Albert Baliga, Maciej Łabuz, Kamil Klimczak, Patryk Małota, Michał Mróz, Patryk Jędrzejczyk.
KRAKUS Nowa Huta: Mateusz Powroźnik, Eryk Kieś, Maksymilian Szot, Mikołaj Zięba, Patryk Roźniatowski, Jakub Gut, Kacper Bobela, Jan Irzyk, Jakub Gruchała, Bartłomiej Gruchała, Dawid Wassermann, Miłosz Strzeboński, Mateusz Gajda, Paolo Jaworski–Jagiełło.

O miejsca 10–12

10. ALBERTUS Kraków 2 6 5-0
11. AP MAM TALENT Krzeszowice 2 3 1-2
12. CRACOVIA 2 0 0-4


Wyniki:
ALBERTUS Kraków – CRACOVIA 3-0 (Kamil Wojcieszczak, Filip Kopka, Wiktor Stecuła)
ALBERTUS Kraków – AP MAM TALENT Krzeszowice 2-0 (Wiktor Stecuła, Natan Łach)
CRACOVIA – AP MAM TALENT Krzeszowice 0-1 (Oskar Kania)


ALBERTUS Kraków: Jakub Żarnowski, Wiktor Stecuła, Filip Kopka, Eryk Kucharski, Jakub Bartosik, Kamil Wojcieszczak, Jakub Ficek, Natan Łach, Artur Kudyba, Dominik Kosiński.
AP MAM TALENT Krzeszowice: Oskar Kania, Antoni Bodzęta, Kacper Czapla, Karol Wolak, Marcin Wentrys, Jan Snopek, Konrad Tataruch, Bartosz Olesiński, Karol Wilk, Szymon Setkowicz, Aleksander Pyrdek, Dawid Baster.
CRACOVIA: Michał Wcisło, Mateusz Torba, Tomasz Otręba, Patryk Horain, Jędrzej Strózik, Wiktor Kubal, Oliwer Kieliś.

sol




WIADOMOŚCI

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty