Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2012/2013 > Seniorzy > IV liga (Kraków-Wadowice)

Cracovia II - Czarni Staniątki 3-0 (0-0)

1-0 Szewczyk 51

2-0 Pająk 59

3-0 Rupa 83

Sędziowali: Jakub Ślusarski - Łukasz Chowaniec, Kamil Sikora (Kraków). Widzów 60.

CRACOVIA: Potyran - Piszczek, Duszyk, Czernecki, Jaroszyński - Kłusek, Bufnal (46 Kotwica), Krasuski (58 Zieliński) - Pająk (75 Darowski) - Szewczyk (88 Kurleto), Rupa.

CZARNI: Fiałka – Ogórek, Starowicz, Górski, Szczepański – Filipowski (64 Małajowicz), Rożek (78 Jastrzębski), Soja (75 Malinowski), Włodarczyk (75 Perdał) – Gawlik, Drabik.

Goście przed meczem przeanalizowali skład "Pasów" i widząc, że nie ma w nim zawodników z pierwszej drużyny śmiało zagrali otwarty futbol i wysoko zaatakowali gospodarzy. W 4 minucie dwa razy groźnie "główkował" Michał Gawlik, a w odpowiedzi Rafał Piszczek przymierzył zza linii pola karnego w poprzeczkę. Spotkanie w pierwszej połowie było zacięta, a obie drużyny miały kolejne szanse. Dwie zaprzepaścił Dawid Rupa, a jedną Kamil Kłusek. Także goście ostemplowali poprzeczkę, a uczynił to Wojciech Włodarczyk.

Po przerwie "Pasy" podkręciły tempo gry i szybko objęły prowadzenie; prawą stroną przedarł się Piszczek i wrzucił futbolówkę w pole karne, a młody Krzysztof Szewczyk jak rutyniarz ulokował ją w siatce. Czarni mogli szybko doprowadzić do remisu, jednak zimnej krwi zabrakło Tomaszowi Drabikowi i Włodarczykowi. To się szybko zemściło i Bartłomiej Pająk obsłużony przez Rupę nie dał szans Jakubowi Fiałce. Wynik ustalił Rupa uderzeniem z powietrza po wrzutce z prawego skrzydła.

(AnGo)

WIADOMOŚCI

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty