Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2012/2013 > Seniorzy > III liga (Kraków-Kielce)
Myślenice: brakło goli, ale był dobry poziom

Ciekawy przebieg miał dzisiejszy mecz Dalinu z Granatem Skarżysko. Obu drużynom nie brakowało okazji, ale żadna z nich nie została wykorzystana. Stąd bezbramkowy remis.

Dalin Myślenice - Granat Skarżysko-Kamienna 0-0

Sędziowali: Michał Fudala oraz Sławomir Pudło i Dominik Jurkiewicz (Brzesko). Żółta kartka Łatkowski (G). Widzów 200.

DALIN: Sypniewski - Tokarz, Kowalski, Cygal, Senderski, Banaszkiewicz (79 Kostruch), Wojtan (46 Madej), Niedźwiedź, Litewka (76 Biel), Kaczor, Papież (88 Kasprzyk).

GRANAT: Borgensztajn - Łatkowski, Basąg, Gębura, Bała, Duda (86 Gajos), Mianowany, Marcin Kołodziejczyk, Taler (46 Ryński), Dziubek (85 Rzeszowski), Fryc (73 Jedynak).

Interesujące widowisko zobaczyli dziś kibice w Myślenicach. Było dużo walki, nie brakowało dogodnych sytuacji zarówno dla Dalinu jak i Granatu. Pierwsi przejęli inicjatywę gospodarze, ale później sporo do powiedzenia mieli goście.

Strzały Papieża (9) i Fryca (18) nie sprawiły problemów bramkarzom. Równo po dwóch kwadransach próbował przelobować Sypniewskiego Duda, ale piłka minęła cel. Niewątpliwie najbliższy powodzenia był w tej części meczu Fryc, którego soczysty strzał tuż przed gwizdkiem na pauzę obronił Sypniewski.

Po zmianie stron na próbę Fryca (58) odpowiedział chwilę później Kaczor. W 68. minucie Niedźwiedź kapitalnie wypalił z wolnego, piłka przeszła po poprzeczce i Borgensztajn wyszedł z opresji. Z kolei w 84. minucie również z wolnego uderzał Marcin Kołodziejczyk. W tej sytuacji odetchnęli z ulgą sympatycy Dalinu. Piłka bowiem znów trafiła w poprzeczkę. Tyle, że już bramki Sypniewskiego.

Remis zasłużony.

Stanisław Cichoń

WIADOMOŚCI

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty