Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2012/2013 > Seniorzy > III liga (Kraków-Kielce)
Grant wywiózł punkt z Andrychowa

Beskid Andrychów - Granat Skarżysko-Kamienna 0-0 

Sędziowali Mariusz Kuś oraz Łukasz Kozioł i Paweł Marszałek z Tarnowa. Żółte kartki: Kaczmarczyk – Grunt. Czerwona kartka - Kaczmarczyk (89, 2. żółta, 89). Widzów 600.
BESKID: Kudłacik – Kaczmarczyk, Nahle, Kliber, Tarabuła – Galos, Kowalczyk, Jurczak, Chowaniec – Knapik (87 Siwek), Moskała.
GRANAT: Majcherczyk – Łatkowski, Grunt, Prus-Niewiarowski, Chrzanowski – Ryński, Fryc, Marcin Kołodziejczyk, Taler (75 Gajos) – Mikołajek, Imiela.

Kto wie, czy na finiszu spotkania los nie uśmiechnąłby się do andrychowian, gdyby w 90 minucie sędzia nie zagwizdał pozycji spalonej Damiana Kowalczyka, z której zresztą uciekał przy linii bocznej boiska, a piłka wychodziła na korner. Nie trzeba nikomu przypominać, że mocną bronią Beskidu są stałe fragmenty gry.

Spojrzenie na tę sytuację poróżniło obu szkoleniowców. Przyjezdny był zadowolony z sędziowskiej interpretacji natomiast Krzysztof Wądrzyk był zdania, że jego zawodnik nie absorbował niczyjej uwagi, więc grę należało puścić.

W sumie skończyło się remisem, który nie skrzywdził żadnej ze stron. Trudno było doszukać się czystej pozycji bramkowej. Owszem, bramkarze musieli interweniować, ale nie były to czyste akcje bramkowe.

Zaraz na początku groźnie główkował Marcin Grunt. Z kolei aplauz widowni wzbudziła przed przerwą ładna dla oka przewrotka ulubieńca miejscowej publiczności Tomasza Moskały.
Rajmund Wrotek

WIADOMOŚCI

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty