Strona główna > Koszykówka > Niższe ligi
III liga koszykarzy: doświadczenie wzięło górę2009-12-05 18:31:00

W meczu otwierającym 9 kolejkę III ligi Polonia Przemyśl wygrała 87-60 w Stalowej Woli z OSSM. Zdecydowanie bardziej doświadczony zespół gości był lepszy i zasłyżył na 2 punkty. Swoją dominację przemyślanie potwierdzili bowiem w każdej z kwart.

OSSM II Stalowa Wola - Polonia Przemyśl 60-87 (18-25, 12-17, 13-22, 17-23)

OSSM: Andrzejczak 4, Baron 6, Janas 7, Grochowski 11, Jaworski 4, Łabuda 10, Szwedo 4, Bołd 6, Maczkowski 5, Kułaga 3.
POLONIA: Kazura 3, Czarniecki 9, Stefanowicz 23, Płocica 26, Galanty 18, Rząsa 2, Szostak 6.

Gospodarze grający rocznikiem 93 okazali się słabsi od jednego z faworytów do awansu, ale wstydu na pewno nie przynieśli. Do drużyny wracają dopiero po przerwie w grze Łabuda oraz Maczkowski, ale jak już dojdą do pełni sił, to OSSM może być groźny dla każdego. Przemyślanie przeważali przede wszystkim pod względem fizycznym oraz górę wzięło ich doświadczenie.