Strona główna > Koszykówka > I liga mężczyzn
Sokół obiecał poprawę i słowa dotrzymał
31.03.2010 20:21 -

Podopieczni Dariusza Kaszowskiego wykorzystali atut własnej hali i  drugi mecz z Zastalem Zielona Góra rozstrzygnęli na swoją korzyść. O wyniku spotkania zadecydowała III kwarta, którą gospodarze wygrali różnicą 16 "oczek." Stan rywalizacji  1-1.

więcej »
MOSiR uciekł spod topora
31.03.2010 20:03 - MIŁ

Koszykarze MOSiR-u Krosno stanęli na wysokości zadania i wygrali dzisiaj w Wałbrzychu. O tym kto spadnie do II ligi zadecyduje więc trzecie spotkanie, które odbędzie się 7 kwietnia w Krośnie.

więcej »
Sokół przegrał wysoko, ale obiecuje poprawę
27.03.2010 23:40 - (TSZ)

Pierwszy po rundzie zasadniczej Zastal rozbił Sokoła, dla którego samo uczestnictwo w play off jest wielką sprawą. - Mam nadzieję, że w rewanżu zielonogórzanom już tak łatwo nie pójdzie - podkreśla trener łańcucian Dariusz Kaszowski.

więcej »
Szok w Krośnie. Koszykarze jedną nogą w II lidze
27.03.2010 20:36 - Tomasz Szeliga

Koszykarze MOSiR-u przegrali z Górnikiem Wałbrzych, choć na przerwę schodzili przy 15-punktowej przewadze! - Stoimy pod ścianą. Na własne życzenie - rozkładał ręce prezes klubu Janusz Walciszewski. W środę w Wałbrzychu MOSiR musi zwyciężyć. Inaczej spadnie do II ligi.

więcej »
Udany początek play-off Siarki
27.03.2010 19:38 - TC

Tarnobrzescy koszykarze uporali się w pierwszym meczu play-off ze Zniczem Pruszków. Kluczem do zwycięstwa faworyzowanych gospodarzy była równa postawa wszystkich zawodników.

więcej »
Siarka i MOSiR muszą wygrać, Sokół może
26.03.2010 13:05 - Miłosz Bieniaszewski

Jutro walkę w play-off i play-out zaczynają pierwszoligowi koszykarze. W I rundzie do dwóch zwycięstw o awans do półfinałów powalczą Siarka Tarnobrzeg ze Zniczem Pruszków i Sokół Łańcut z Zastalem Zielona Góra. O utrzymanie rywalizować będzie natomiast MOSiR Krosno, który zmierzy się z Górnikiem Wałbrzych.

więcej »
Koszykówka: o awans i utrzymanie
22.03.2010 11:33 -

W sobotę koszykarze I ligi rozpoczynają batalię o awans i utrzymanie. W pierwszej grupie znalazły się Siarka i Sokół, w drugiej - MOSiR Krosno. Zobacz cały terminarz play off i play out.

więcej »
MOSiR przed play-out nie ryzykował
21.03.2010 19:06 - (TSZ)

Koszykarze MOSiR Krosno sezon zasadniczy zakończyli wysoką porażką z ŁKS Łódź. W meczach o utrzymanie podopieczni Bogusława Wołoszyna zmierzą się z Górnikiem Wałbrzych i będą mieć atut własnego boiska.

więcej »
Zrelaksowana Siarka przegrywa w Gdyni
21.03.2010 18:35 - Miłosz Bieniaszewski

Koszykarze Siarki Tarnobrzeg przegrali w Gdyni ostatni pojedynek sezonu zasadniczego. Dla podopiecznych Zbigniewa Pyszniaka mecz ten nie miał jednak większego znaczenia, bo już wcześniej zapewnili sobie 2 miejsce przed fazą play-off. Rywalem tarnobrzeżan będzie Znicz Pruszków.

więcej »
Sokół wzniósł się na wyżyny
16.03.2010 20:22 - Miłosz Bieniaszewski

Koszykarze Sokoła Łańcut sprawili sporą niespodziankę i wygrali na wyjeździe z niedawnym liderem MKS Dąbrowa Górnicza. Podopieczni Dariusza Kaszowskiego co prawda przechodzili mały kryzys w III kwarcie, ale w kolejnej dali popis skuteczności i po koncertowej grze mogli się cieszyć ze zwycięstwa.