Strona główna > Koszykówka > I liga kobiet
Kiepska końcówka rzeszowskich akademiczek
24.01.2010 19:53 -

W bardzo ważnym meczu rzeszowianki poległy w Ostrowie Wielkopolskim. Zadecydowała o tym kiepska końcówka w ich wykonaniu, a także świetna dyspozycja rozgrywającej gospodyń Agaty Krygowskiej.

więcej »
Chwiejnym rytmem do zwycięstwa
23.01.2010 21:55 -

Koszykarki krakowskiej Korony pokonały  AZS UMCS Lublin w grupie B I ligi siatkarek. Zmierzały do zwycięstwa bardzo chwiejnym rytmem.

więcej »
"Oczko" koszykarek AZS-u - Korona przegrywa jednym punktem
16.01.2010 19:11 - Pawlo

Emocji w Rzeszowie ponownie nie brakowało. Gospodynie drugi raz z rzędu wygrały u siebie pokonując rywalki tylko jednym punktem. Korona po wygranej wysoko drugiej kwarcie (21-14) chyba uwierzyła w łatwe zwycięstwo i ostatecznie musiała przełknąć gorzką pigułkę przegranej.

więcej »
Koszykarki Korony zwycięsko finiszowały
13.01.2010 19:38 -

Koszykarki krakowskiej Korony pokonały w meczu na szczycie I ligi grupy B AZS  Katowice 67-57 (18-14, 13-17, 14-15, 22-11).  Krakowianki miały bardzo dobrą czwartą kwartę. Wysoka wygrana w niej zadecydowała o ich zwycięstwie.

więcej »
Zimna krew rzeszowianek
09.01.2010 23:23 - JCZ

Rzeszowski AZS pokonał jednym punktem rywalki z Częstochowy. Rzeszowskie koszykarki grały ze zmiennym szczęściem, ale przegrane kwarty to porażki na własne życzenie. Liczy się końcowe zwycięstwo, ale o stylu i nadprogramowych emocjach coach akademiczek będzie musiał porozmawiać ze swoimi podopiecznymi.

więcej »
Derby pod koszem dla Korony
09.01.2010 22:53 -

W I ligowych derbach koszykarek Domeny.pl Siemaszka Piekary przegrały u siebie z Koroną Kraków 45-56.

więcej »
Agnieszka Krzywoń: Może Aniołek się pomyli?
24.12.2009 15:18 -

Agnieszka Krzywoń, liderka zespołu koszykarek krakowskiej Korony opowiada nam o swoich życiowych pasjach i o tym jak liczy na mały prezencik pod choinką.

więcej »
Derby Krakowa dla Korony
19.12.2009 22:01 -

Koszykarki Korony Kraków pokonały w I-ligowych derbach Wisłę II McArthur 65-46  (10-10, 20-14, 23-9, 12-13) , rewanżując się tak za porażkę w pierwszej rundzie gier.

więcej »
W pojedynku "akademiczek" lepsze te z Katowic
19.12.2009 21:09 -

Po dwóch dobrych występach zakończonych zwycięstwami wydawało się, że i tym razem rzeszowianki sięgną po komplet punktów. Nic z tych rzeczy - dziś lepsze okazały się "akademiczki" z Katowic.

więcej »
Na początku było miło
13.12.2009 20:05 -

Rezerwy Wisły odniosły przekonujące zwycięstwo nad AZS UMCS Lublin w grupie B I ligi koszykarek. W przypadku tego meczu sprawdziło się powiedzenie miłego złego początku. Patrząc od strony lublinianek...