Strona główna > Hokej
Puchar Kontynentalny: Znów wysoka wygrana Cracovii2010-10-23 18:34:00 AnGo

Hokeiści Cracovii nadal bardzo dobrze spisują się w turnieju II rundy Pucharu Kontynentalnego. Dzisiaj rozgromili kolejnego rywala - hiszpańską Jacę 10-1. O awansie do kolejnej fazy zadecyduje jutrzejszy mecz z gospodarzami imprezy - Destil Trappers Tilburg (godz. 14).

Cracovia - Aramon CH Jaca 10-1 (2-0, 5-1, 3-0)

10-1 Dvořak - Prokop - Simka 47:02

Sędziował Ales Fajdiga ze Słowenii. Kary: 6 - 16 min. Widzów 300.
CRACOVIA: Radziszewski (od III tercji Kulig) – Wajda, Kłys; L. Laszkiewicz, Pasiut, D. Laszkiewicz – Noworyta, Landowski; Biela, Słaboń, Piotrowski (2) – Simka, Prokop; Kostuch, Dvořak, Martynowski – Guzik (2), Dulęba; Rutkowski, Łopuski, Witowski (2).
JACA: Alonso (od trzeciej tercji Cantisano) - G. Betran, Boudredult; McKenna, A. Betran, Ouellette - De Marcon, Estaun (2); Biec (2), Perez (2), Valle (6) - Franco, Ubieto; Zenchenko (2), Calvo (2), Constantineau.

* * *

W drugim sobotnim meczu Destil Trappers Tilburg nieoczekiwanie przegrał z Kohtla-Järve Viru Sputnik 4-7 (1-5, 2-0, 1-2)