Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Główna środek > V liga
V Memoriał im. Stanisława Syrdy 14 -15 stycznia w Bronowicach - trwają zgłoszenia2016-12-29 16:03:00

V Memoriał im. Stanisława Syrdy odbędzie się w weekend 14-15 stycznia 2016 r.  W dwudniowej rywalizacji w hali Bronowianki weźmie udział 16 drużyn piłkarskich. Zgłoszenia trwają do 6 stycznia.


- Przez coroczny halowy turniej piłki nożnej upamiętnić wyjątkową postać naszego klubu i małopolskiego futbolu. Stanisław Syrda w różnych rolach – jako zawodnik, trener, działacz, członek zarządu,  gospodarz obiektu, kierownik sekcji piłkarskiej i kierownik drużyny seniorów spędził w Bronowicach ponad 50 lat ! Za działalność społeczną był wielokrotnie odznaczany. 31 marca 2012 roku zmarł nagle podczas meczu seniorów Bronowianki z Jutrzenką Giebułtów. Miał 63 lata - przypominają działacze klubu z Bronowic.


W organizowanym po raz 5. dwudniowym turnieju piłkarskim wystartuje 16 zespołów (w 5-osobowych składach), najpierw zagrają w grupowych eliminacjach, a potem ósemka najlepszych w fazie finałowej. Organizatorzy zapewniają obsadę sędziowską, opiekę medyczną, ciepły posiłek i napoje, na zwycięzców czekają puchary i dyplomy, a na najlepszych piłkarzy także nagrody indywidualne.


Zgłoszeń do Memoriału można dokonywać w sekretariacie KS Bronowianka lub mailowo na adres: sekretariat@bronowianka.pl. Termin zgłoszeń drużyn oraz wpłat wpisowego mija 6 stycznia 2017 roku. Wpisowe w wysokości 350 zł należy wpłacać gotówką w sekretariacie Klubu lub przelewem na konto klubowe.


11 stycznia 2017 roku odbędzie się losowanie grup eliminacyjnych drużyny zakwalifikowane do turnieju otrzymają mailową informację o składzie grup i terminarzu gier. Więcej informacji o Memoriale im, Stanisława Syrdy  na stronie internetowej www.bronowianka.pl.
REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty