Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Główna środek > V liga
KO I Kraków (12): Pogoń Miechów dzięki remisowi wydobyła się z dołka… Na jak długo?2016-10-29 23:25:00

Pogoń Miechów – Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 0-0

Sędziował Tomasz Żelazny (KS Kraków). Żółte kartki: Rafał Dudek, Rafał Makowski - Daniel Żmudka, Arkadiusz Żak. Widzów 30.


Tylko ok. 30 osób zdecydowało się wybrać na mecz przedostatniej kolejki V ligi krakowskiej.


- Po co się denerwować w deszczu oglądając Pogoń i… „Zimnodół”. Znów nie będzie na co patrzeć. I bez tego jest zimno, a „aspiryna” kosztuje więcej niż bilet na mecz… – usłyszeliśmy na postoju taksówek w Rynku.


Pogoda w istocie nie zachęcała do pójścia na dzisiejsze spotkanie, ale walka jako taka była. Stroną przeważającą byli początkowo goście nękający defensorów miejscowych. W 12. minucie futbolówkę posłał tuż nad poprzeczką Spurna, jednak Malicki cały czas reagował przytomnie. Potem jeszcze raz nieustępliwy napastnik gości próbował szczęścia w strzale z półdystansu; golkiper miechowian znów nie dał się zaskoczyć. W drużynie Pogoni wyróżniającym się zawodnikiem był bez dwóch zdań Oskar Kwaśniński. Zagrzewał kolegów do walki jak tylko mógł; bezskutecznie. Gospodarze mogli ugrać upragnione trzy punkty w 88. minucie, jednak Maniak miast szukać bramki w strzale „po ziemi”, zdecydował się lobować futbolówkę. Widoczne wysiłki napastnika Pogoni „nagrodził” tylko jęk zawodu nielicznych kibiców…


Dzięki jednemu punkowi i lepszemu stosunkowi bramek, Pogoń Miechów „uciekła” z przedostatniego miejsca w tabeli pozostawiając za sobą Leśnik Gorenice i Bolesław Bukowno. Ale przed miechowianami jeszcze jeden mecz - wyjazdowy z Grębałowianką. Wtedy już będzie wszystko jasne.


ZW


1kwasninskia.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
6kolanskia.jpg


REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty