Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Główna środek > Futbol mlodzieżowy
Puchar Tymbarku: Tarnovia podwójnym ćwierćfinalistą2019-04-30 21:02:00

W Warszawie rozpoczął się finał ogólnopolski XIX edycji Turnieju "Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku". Spośród czterech drużyn Małopolski do ćwierćfinału awansowały dwie. MKS Tarnovia zagra w środę w kategorii U-10 chłopców i dziewczynek.


O miejsca 9-16 zagrają SP 5 Oświęcim (U-12 chłopcy) i AKF Wisła Brzeźnica (U-12 dziewczynki).

Finał ogólnopolski XIX edycji Turnieju "Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku"

Faza grupowa, 30.04.2019

U-10 chłopcy

Grupa A:

SP 10 Zielona Góra (Lubuskie) - MKS Tarnovia 0-6

SP 377 Talent Warszawa (Mazowieckie) - Piłkarskie Nadzieje Mielec (Podkarpackie) 2-1

SP 377 Talent Warszawa - SP 10 Zielona Góra 6-0

Piłkarskie Nadzieje Mielec - MKS Tarnovia Tarnów 3-0

SP 377 Talent Warszawa - MKS Tarnovia Tarnów 0-3

Piłkarskie Nadzieje Mielec - SP 10 Zielona Góra 5-1


1. Piłkarskie Nadzieje Mielec  3  6  9-3

2. MKS Tarnovia Tarnów         3  6  9-3

3. SP 377 Talent Warszawa    3  6  8-4

4. SP 10 Zielona Góra            3  0  1-17


U-10 dziewczynki

Grupa E:

GSS Grodzisk Wielkopolski (Wielkopolskie) - Feniks Kramarzyny (Pomorskie) 5-1

MKS Tarnovia Tarnów - UKS Tęcza Bydgoszcz (Kujawsko-Pomorskie) 0-2

GSS Grodzisk Wielkopolski - MKS Tarnovia Tarnów 0-3

Feniks Kramarzyny - UKS Tęcza Bydgoszcz 0-2

GSS Grodzisk Wielkopolski - UKS Tęcza Bydgoszcz 0-12

Feniks Kramarzyny - MKS Tarnovia Tarnów 0-3


1. UKS Tęcza Bydgoszcz         3  9  16-0

2. MKS Tarnovia Tarnów           3  6  6-2

3. GSS Grodzisk Wielkopolski  3  3  5-16

4. Feniks Kramarzyny               3  0  1-10


U-12 chłopcy

Grupa L:

SP 5 Oświęcim - SP 64 Bydgoszcz (Kujawsko-Pomorskie) 3-1

ZSP 2 Czerwoni Białystok (Podlaskie) - Witaszaki Witaszyce (Wielkopolskie) 2-0

SP 5 Oświęcim - ZSP 2 Czerwoni Białystok 0-3

SP 64 Bydgoszcz - Witaszaki Witaszyce 1-1

SP 5 Oświęcim - Witaszaki Witaszyce 2-4

SP 64 Bydgoszcz - ZSP 2 Czerwoni Białystok 4-1


1. ZSP 2 Czerwoni Białystok  3  6  6-4

2. SP 64 Bydgoszcz               3  4  6-5

3. Witaszaki Witaszyce          3  4  5-5

4. SP 5 Oświęcim                   3  3  5-8


U-12 dziewczynki

Grupa N:

MUKS Kostrzyn nad Odrą (Lubuskie) - AKF Wisła Brzeźnica 1-0

UKS SMS Łódź (Łódzkie) - AS Stomil Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie) 9-1

MUKS Kostrzyn nad Odrą - UKS SMS Łódź 0-3

AKF Wisła Brzeźnica - AS Stomil Olsztyn 1-4

MUKS Kostrzyn nad Odrą - AS Stomil Olsztyn 0-0

AKF Wisła Brzeźnica - UKS SMS Łódź 1-5


1. UKS SMS Łódź                   3  9  17-2

2. MUKS Kostrzyn nad Odrą  3  4   1-3

3. AS Stomil Olsztyn               3  4  5-10

4. AKF Wisła Brzeźnica          3  0  2-10

Ćwierćfinały (boiska Legii i Agrykoli Warszawa), 1 maja 2019:

U-10 chłopcy

Piłkarskie Nadzieje Mielec (Podkarpackie) - SP 78 Poznań (Wielkopolskie)

Escola Futbolu Pruszcz Gdański (Pomorskie) - MKS Tarnovia Tarnów (Małopolskie)

SP 7 Częstochowa (Śląskie) - SP 44 Bydgoszcz (Kujawsko-Pomorskie)

UKS Volley Szczecin (Zachodniopomorskie) - Lechia Tomaszów Mazowiecki (Łódzkie)


U-10 dziewczynki

UKS Tęcza Bydgoszcz (Kujawsko-Pomorskie) - UKS Unia Opole (Opolskie)

UKS Olimpia Szczecin (Zachodniopomorskie) - MKS Tarnovia Tarnów (Małopolskie)

UKS Ząbkovia Ząbki (Mazowieckie) - KS Włókniarz Białystok (Podlaskie)

KKS Katowice (Śląskie) - Beniaminek Krosno (Podkarpackie)


tarnoviau10c.jpg
tarnoviau10d.jpg
sp5oswiecimu12c.jpg
brzeznicau12d.jpg
otwarcie.jpg


REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty