Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Główna środek > Futbol mlodzieżowy
Finały halowych rozgrywek w Małopolsce odbędą się pod balonem Wandy Kraków2019-02-15 14:22:00

23 i 24 lutego 2019 r. na boisku ze sztuczną trawą pod balonem Wandy w Krakowie (ul. Bulwarowa 39) odbędą się finały halowych rozgrywek w Małopolsce w kategorii juniora młodszego, trampkarza i młodzika.

Organizatorem jest Wydział Szkolenia Małopolskiego Związku Piłki Nożnej. 


* Juniorzy młodsi - 23 lutego 2019 r. (sobota)

KRAKÓW: Podgórze Kraków

MAŁOPOLSKA ZACHODNIA: Beskid Andrychów

NOWY SĄCZ: LKS Szaflary

TARNÓW: Wolania Wola Rzędzińska


09.00 1 – 2: Podgórze - Beskid

09.35 3 – 4: LKS Szaflary - Wolania

10.10 1 – 3: Podgórze – LKS Szaflary

10.45 2 – 4: Beskid - Wolania

11.20 1 – 4: Wolania - Podgórze

11.55 2 – 3: Beskid – LKS Szaflary


* Trampkarze - 23 lutego 2019 r. (sobota)

KRAKÓW: Progres Kraków

MAŁOPOLSKA ZACHODNIA: Karol Wadowice

NOWY SĄCZ: Sandecja Nowy Sącz

TARNÓW: Okocimski Brzesko


13.00 1 – 2: Progres - Karol

13.35 3 – 4: Sandecja - Okocimski

14.10 1 – 3: Progres - Sandecja

14.45 2 – 4: Karol - Okocimski

15.20 1 – 4: Okocimski - Progres

15.55 2 – 3: Karol - Sandecja


* Młodziki - 24 lutego 2019 r. (niedziela)

KRAKÓW: Progres Kraków, Wisła Kraków

MAŁOPOLSKA ZACHODNIA: Fablok Chrzanów, Unia Oświęcim

NOWY SĄCZ: Limanovia, Sandecja Nowy Sącz

TARNÓW: Tarnovia, Okocimski Brzesko


Grupa 1

09.00 1 – 2: Tarnovia - Wisła

09.30 3 – 4: Limanovia - Unia

11.00 1 – 3: Tarnovia – Limanovia

11.30 2 – 4: Wisła - Unia

13.00 1 – 4: Unia - Tarnovia

13.30 2 – 3: Wisła – Limanovia


Grupa 2

10.00 1 – 2: Okocimski - Progres

10.30 3 – 4: Sandecja - Fablok

12.00 1 – 3: Okocimski – Sandecja

12.30 2 – 4: Progres - Fablok

14.00 1 – 4: Fablok - Okocimski

14.30 2 – 3: Progres – Sandecja

15.00 o 3. miejsce: zespoły z drugich miejsc w grupach

15.30 finał: najlepsze zespoły grup

(ST_MZPN)




REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty