Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Główna środek > Futbol mlodzieżowy
Trwają halowe rozgrywki młodzieżowej Elity2018-12-02 13:40:00

24 listopada 2018 r. rozpoczęła się kolejna edycja Halowych Mistrzostw Krakowa Elity organizowanych przez Małopolski Związek Piłki Nożnej. Poniżej wyniki i tabele z weekendu 1-2 grudnia.

Rozgrywki odbywają się na sztucznym boisku pod balonem Com-Com Zone w Krakowie, ul. Ptaszyckiego.

  Terminarz - ELITA JUNIOR MŁODSZY (2 turnieje)  

1. Wisła             3   9   20-3
2. Podgórze       3   6   15-4
3. Puszcza         3   6     8-8
4. Pcimianka      3   3     6-6
5. Dalin              3   3     4-16
6. Garbarnia      3   0     4-20

1 grudnia 2018 (sobota): 8:00-12:30 EJM
08:00 Wisła Kraków - Puszcza Niepołomice 3-1
08:30 Puszcza Niepołomice - Garbarnia Kraków 4-3
09:00 Garbarnia Kraków - Wisła Kraków 0-9
09:30 Pcimianka Pcim - Puszcza Niepołomice 2-3
10:00 Wisła Kraków - Dalin Myślenice 8-2
10:30 Podgórze Kraków - Garbarnia Kraków 7-1
11:00 Dalin Myślenice - Pcimianka Pcim 2-1
11:30 Podgórze Kraków - Dalin Myślenice 7-0
12:00 Pcimianka Pcim - Podgórze Kraków 3-1

8 grudnia 2018 (sobota): 8:00-11:00 EJM
08:00 Puszcza Niepołomice - Dalin Myślenice
08:30 Dalin Myślenice - Garbarnia Kraków
09:00 Podgórze Kraków - Puszcza Niepołomice
09:30 Garbarnia Kraków - Pcimianka Pcim
10:00 Wisła Kraków - Podgórze Kraków
10:30 Pcimianka Pcim - Wisła Kraków


  Terminarz - ELITA TRAMPKARZ (każdy z każdym)  

1. Wisła           2   6   17-2
2. AP 21          2   4   11-6
3. Orzeł           2   3     7-10
4. Progres       2   3     8-16
5. Krakus        2   1     7-8
6. Górnik         2   0     3-11

24 listopada 2018 (sobota) 
8:00-8:40 Wisła - Górnik 4-1
8:45-9:25 AP 21 - Krakus 4-4
9:30-10:10 Progres - Orzeł 7-3

2 grudnia 2018 (niedziela) 
8:00-8:40 Górnik - AP 21 2-7
8:45-9:25 Progres - Wisła 1-13
9:30-10:10 Orzeł - Krakus 4-3

9 grudnia 2018 (niedziela) 
8:00-8:40 AP 21 - Progres
8:45-9:25 Krakus - Górnik
9:30-10:10 Wisła - Orzeł

15 grudnia 2018 (sobota)
8:00-8:40 Progres - Krakus
8:45-9:25 Wisła - AP 21
9:30-10:10 Orzeł - Górnik

5 stycznia 2019 (sobota) 
8:00-8:40 Krakus - Wisła
8:45-9:25 Górnik - Progres
9:30-10:10 AP 21 - Orzeł

Udział biorą: AS Progres Kraków, Wisła Kraków, AP 21 Kraków, Krakus Nowa Huta, Górnik Wieliczka, Orzeł Myślenice


  Terminarz - ELITA MŁODZIK (każdy z każdym)  

1. AP 21            2   6   13-1
2. Dalin              2   6     9-2
4. Wisła             2   3     8-6
3. Progres         2   3     8-8
6. Pcimianka     2   3     7-7
5. Bronowianka 2   3     5-12
7. Cracovia       2   0     5-10
8. Krakus          2   0     0-9

24 listopada 2018 (sobota) 
10:15-10:55 AP 21 - Krakus 3-0
11:00-11:40 Bronowianka - Wisła 4-2
11:45-12:25 Cracovia - Progres 3-4
12:30-13:10 Pcimianka - Dalin 2-3

2 grudnia 2018 (niedziela)
10:15-10:55 Progres - Pcimianka 4-5
11:00-11:40 Wisła - Cracovia 6-2
11:45-12:25 AP 21 - Bronowianka 10-1 
12:30-13:10 Krakus - Dalin 0-6

9 grudnia 2018 (niedziela)
10:15-10:55 Bronowianka - Krakus
11:00-11:40 Cracovia - AP 21
11:45-12:25 Pcimianka - Wisła
12:40-13:10 Dalin - AS Progres

15 grudnia 2018 (sobota)
10:15-10:55 Krakus - Progres
11:00-11:40 Wisła - Dalin
11:45-12:25 AP 21 - Pcimianka
12:40-13:10 Bronowianka - Cracovia

5 stycznia 2019 (sobota)
10:15-10:55 Cracovia - Krakus
11:00-11:40 Pcimianka - Bronowianka 
11:45-12:25 Dalin - AP 21
12:40-13:10 Progres - Wisła

2 lutego 2019 (sobota)
8:00-8:40 Krakus - Wisła
8:45-9:25 AP 21 - Progres
9:30-10:10 Bronowianka - Dalin
10:15-10:55 Cracovia - Pcimianka

9 lutego 2019 (sobota)
8:00-8:40 Pcimianka - Krakus
8:45-9:25 Dalin - Cracovia
9:30-10:10 Progres - Bronowianka
10:15-10:55 Wisła - AP 21

Udział biorą: AP 21 Kraków, Bronowianka Kraków, Cracovia, Pcimianka Pcim, Dalin Myślenice, AS Progres Kraków, Wisła Kraków i Krakus Nowa Huta
(ST)




REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty