Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Główna środek > Futbol mlodzieżowy
Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku: Małopolski kwartet wyłoniony2017-04-03 08:34:00

W czwartek i piątek na boiskach Com-Com Zone w Krakowie-Nowej Hucie rozgrywany był Finał Wojewódzki XVII edycji turnieju "Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku".


Najlepsze zespoły w kategoriach U-12 i U-10 będą reprezentować województwo małopolskie podczas Finału Ogólnopolskiego, którego rozstrzygnięcie nastąpi 2 maja na stadionie PGE Narodowym w Warszawie.


Reprezentanci Małopolski w finale ogólnopolskim:

U-10 dziewcząt: C.A.R. Junior Krzeszowice

U-10 chłopców: MUKS Dunajec Nowy Sącz

U-12 dziewcząt: UKS Trójka Staszkówka Jelna

U-12 chłopców: SP nr 18 Tarnów

Wyniki meczów i 1. i 3. miejsce:

Czwartek, 30 marca 2017 r.

U-10 chłopców (22 drużyny)

finał: MUKS Dunajec Nowy Sącz - SP Brzączowice 6-0

o 3. miejsce: UKS Ul Kraków - MUKS Mineralni Krynica-Zdrój 1-0

Najlepszy strzelec: Jakub Czajka (MUKS Mineralni Krynica Zdrój) - 11 goli; najlepszy bramkarza: Jakub Bednarek (MUKS Dunajec Nowy Sącz); najlepszy zawodnik: Artur Przęczek (SP Brzączowice).


U-12 dziewcząt (20 drużyn)

finał: UKS Trójka Staszkówka Jelna - Szkółka Piłkarska Przeciszów 5-0

o 3. miejsce: SP Sieciechowice - SP Bolęcin 1-1, karne 1-0

Najlepszy strzelec: Julia Zielińska (SP 1 Miechów) - 12 goli; najlepsza bramkarka: Ewa Hałatek (Szkółka Piłkarska Przeciszów); najlepsza zawodniczka: Paulina Piksa (UKS Trójka Staszkówka Jelna).


U-12 chłopców (22 drużyny)

finał: SP nr 18 Tarnów - UKS Górnik Libiąż 3-1

o 3. miejsce: MUKS Halny Kamienica - SP 5 Oświęcim 1-1, karne 2-1

Najlepszy strzelec: Patryk Pietrzak (Asy III Chełmiec) - 7 goli; najlepszy bramkarz: Dawid Drwal (SP 18 Tarnów); najlepszy zawodnik: Paweł Szemiot (UKS Górnik Libiąż).


Piątek, 31 marca 2017 r.

U-10 dziewcząt (16 drużyn):

finał: C.A.R. Junior Krzeszowice - UKS Brzeźnica 3-0

o 3. miejsce: SP w Królówce - UKS Trójka Jelna 4-2

Najlepszy strzelec: Amelia Kwaśniewska (UKS Trójka Jelna) - 15 goli; najlepsza bramkarka: Klaudia Nowak (CAR Juniorów Krzeszowice); najlepsza zawodniczka: Julia Ostrowska (UKS Brzeźnica).


U-8 dziewcząt (12 drużyn):

o 1. miejsce: SP Wiśniowa - UKS Volley Brzesko 5-1

o 3. miejsce: UKS Sobolik Sobolów - SP Niedzica 4-0

Najlepszy strzelec: Aneta Ciślik (SP Wiśiowa) - 17 goli; najlepsza bramkarka: Weronika Stachera (UKS Volley Brzesko); najlepsza zawodniczka: Marcelona Waligóra (UKS Sobolik Sobolów).


U-8 chłopców (20 drużyn):

o 1. miejsce: UKS Gol Łącko - Fundacja Mam Talent Krzeszowice 4-0

o 3. miejsce: SP 1 Maków Podhalański - SP 4 Barca Gorlice 2-1

Najlepszy strzelec: Wojciech Pierzga (UKS Gol Łącko) - 8 goli; najlepszy bramkarz: Adam Porębski (SP 1 Maków Podhalański); najlepszy zawodnik: Tomasz Kimla (Fundacja Mam Talent Krzeszowice).


tymbark2017ag.jpg


REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty