Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Główna środek > Futbol mlodzieżowy
Puchar przechodni Skulik Cup już w gablocie Akademii Gołcza2017-02-20 21:15:00

Trampkarze Akademii Piłkarskiej Gołcza brali udział w halowym turnieju piłki nożnej „Skulik Cup”, rozgrywanym w hali sportowej w Słomnikach. Akademicy wygrali zawody, raz remisując i trzy razy zwyciężając. Puchar przechodni ufundowany w 2015 r. przez firmę „Skulik” Woli Luborzyckiej w gminie Kocmyrzów, przeszedł po trzech „wygranych” latach na własność AP Gołcza.


Oprócz gołczan w rozgrywkach udział wzięły zespoły Pogoni Miechów, LKS Niedźwiedź, Michałowianki Michałowice i gospodarze, czyli drużyna Słomniczanki Słomniki. Zawody odbywały się w formule każdy z każdym.


Wyniki trampkarzy AP Gołcza: APG – Michałowianka 1-1 (Drożdż), APG – Słomniczanka 3-0 (Żaba 2, Żmigrodzki), APG – Pogoń 2-1 (Drożdż 2), APG – Niedźwiedź 4-1 (Żmigrodzki 2, Krzyżek, Drożdż).


Poza pucharem zwycięzcy dodatkowo do Gołczy pojechały również wszystkie nagrody indywidulne. Najlepszym bramkarzem wybrany został Mateusz Palik, za najlepszego zawodnika uznano Bartka Paczosa, natomiast najlepszym strzelcem po dodatkowo zarządzonych rzutach karnych - Kuba Drożdż, który w trakcie rozgrywek strzelił 4 gole, a później dwa razy bezbłędnie wykonał rzut karny.


- Nasza gra podczas weekendowego turnieju na pewno mogła się podobać. Operowanie piłką i kombinacyjne rozgrywanie akcji to jest to, co charakteryzowało naszą grę. Bardzo dużo bramkowych sytuacji po takim właśnie budowaniu akcji musi cieszyć, bo nie ma w nich przypadku, tylko dużo polotu i swobody. A to oznacza spore zaawansowanie techniczne – ocenił występy swoich podopiecznych trener Marcin Dudziński.


Gratulujemy wszystkim zawodników z tego też względu, że akademicy turniej „Skulik Cup” wygrali trzeci raz z rzędu. Puchar przechodni ufundowany przez sponsora na stałe trafił do akademickiej gabloty w Gołczy.


Skład drużyny z Gołczy: Mateusz Palik – Bartek Paczos, Jasiek Halczuch, Kuba Lis, Mariusz Krzyżek, Dawid Miś, Kuba Żmigrodzki, Kuba Drożdż, Emil Żaba.


ZW


apgolcza1.jpg
apgolcza2.jpg
apgolcza3.jpg
apgolcza4.jpg


REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty