Sędziował Radosław Wilk (KS Kraków). Bez kartek.

Sandecja Nowy Sącz - Dunajec Nowy Sącz 3-2 (1-2)

0-2 Damian Migacz 36

1-2 Wiktor Nowak 39

2-2 Marcin Wawruszczak 59

3-2 Sebastian Ryś 85

Sędziował Jakub Kupczak (KS Nowy Sącz). Żółte kartki: Marcin Wawruszczak, Hubert Maślanka (Sandecja). Czerwona kartka: Marcin Wawruszczak (90).

Termalica Bruk-Bet Nieciecza - Limanovia Limanowa 3-3 (1-2)

0-1 Jakub Więcławek 5

1-1 Dawid Pagos 12

1-2 Aleksander Kożuch 34

1-3 Mateusz Piszczek 46

2-3 Szczepan Kogut 53

3-3 Szczepan Kogut 82

Sędziował Krzysztof Szyszka (KS Żabno). Żółte kartki: Patryk Maciosek, Kamil Gierczyński, Kamil Rozkuszka - Jakub Więcławek, Mariusz Golonka, Aleksander Kożuch.

Garbarnia Kraków - Dalin Myślenice 8-2 (4-1)

8-2 Dominik Gaudyn 90

Sędziowali (wzorowo): Paweł Kukla oraz Bronisław Mazur i Andrzej Wilk (KS Kraków). Mecz bez kartek.

GARBARNIA: Mikołaj Kohlbrenner - Paweł Pasionek, Adam Tomaszewski, Mateusz Mlostek (46 Jan Przybyszewski), Antoni Jaroszyński - Mateusz Przesławski (67 Robert Łatka), Marcin Szczurek (75 Mateusz Ciesielski), Adam Barcik, Paweł Marczyk - Michał Kozik (69 Wojciech Głuchaczka), Jakub kozioł (57 Dominik Gaudyn). Trener: Robert Włodarz.

DALIN: Maksymilian Teper - Michał Mistarz, Jakub Florczyk, Krzysztof Banach, Daniel Cienkosz, Jarosław Proszek ((78 Gabriel Baran), Damian Leśniak, Mateusz Sabała (70 Piotr Banach), Tomasz Sabała, Filip Kołodziejczyk, Bartłomiej Wójciak. Trener: Przemysław Senderski.

Już w 3. minucie potężną bombą od poprzeczki z rzutu wolnego wykonanego zza narożnika pola karnego Antoni Jaroszyński otworzył wynik spotkania juniorów starszych Garbarni z myślenickim Dalinem. Nikt jeszcze wtedy nie mógł przypuszczać, że w sobotę 9 maja padnie na Rydlówce aż dziesięć goli.

Dwie minuty później było już 2-0. Paweł Pasionek dograł do Mateusza Przesławskiego, ten dośrodkował w pole karne, a do odbitej od jednego z obrońców Dalinu piłki dopadł Marcin Szczurek i nie zmarnował sytuacji. W 11. minucie ponownie po akcji Przesławskiego piłka odbiła się na przedpolu bramki Tepera od zawodnika gości, a w roli egzekutora wystąpił nadbiegający Pasionek. W 25. minucie Przesławski wywalczył piłkę na 25. metrze, zagrał do Adama Tomaszewskiego, a ten kapitalnym uderzeniem sprzed szesnastki pokonał  Maksymiliana Trepera.

Rozochoceni przebiegiem boiskowych wydarzeń gospodarze rzucili wszystkie siły do ataku, zapominając o defensywie i o to największe pretensje miał do swoich podopiecznych trener Robert Włodarz. Jak się okazało, były one całkiem uzasadnione, bowiem goście do przerwy strzelili dwa gole. W 27. minucie prostopadłe podanie z głębi pola otworzyło drogę do zdobycia bramki Bartłomiejowi Wójciakowi. Ten sam zawodnik w ostatniej minucie pierwszej połowy skutecznie wyegzekwował jedenastkę podyktowaną za ewidentny faul Tomaszewskiego na Damianie Leśniaku.

Po przerwie Młode Lwy - po otrzymaniu w niej od swojego szkoleniowca mocnej lekcji taktyki - zachowały czyste konto po stronie strat. Podwoili za to dorobek strzelecki z pierwszych 45 minut meczu.

W 66. minucie Adam Barcik po indywidualnej, widowiskowej akcji, zdobył gola numer pięć dla gospodarzy. Za chwilę Michał Kozik przerzucił futbolówkę z prawej strony boiska na lewą, a operujący na drugiej flance Barcik zagrał do nadbiegającego Jaroszyńskiego, który kapitalnym uderzeniem z pierwszej piłki nie dał szans golkiperowi Dalinu.

W 87. minucie Jaroszyński z rzutu wolnego z 40 metrów dośrodkował w pole karne, Jan Przybyszewski wygrał powietrzny pojedynek z obrońcami gości i strzałem głową od poprzeczki podwyższył prowadzenie Garbarni. W 90. minucie po koronkowej akcji Brązowych w układzie Mateusz Ciesielski - Adam Barcik - ponownie Ciesielski - Adam Tomaszewski - Dominik Gaudyn ten ostatni zdobył gola ustalającego ostateczny rezultat.

- Bardzo dobrze prowadzący zawody arbiter nie wznowił już gry po tym golu, a akcji poprzedzającej bramkę nie powstydziliby się piłkarze grający nawet w Lidze Mistrzów. Nasi zawodnicy od własnej szesnastki, na której odebrał piłkę rywalom Ciesielski, podawali do siebie na jeden kontakt, a próbujący im przeszkodzić goście mogli tylko obserwować ten "majstersztyk". Ze strony Dalinu, prowadzonego przez byłego zawodnika Garbarni Przemysława Senderskiego, największe zagrożenie dla nas stwarzali Leśniak i Wójciak. Kilka dobrych interwencji zanotował Mikołaj Kohlbrenner, ale przy wyniku 8-2 wszystkich bardziej od bramkarzy interesują snajperzy - podsumował mecz kierownik zespołu juniorów Garbarni, Jerzy Wojciechowski, któremu zawdzięczamy szczegóły spotkania.

Niedziela

Hutnik Nowa Huta - Unia Tarnów 2-0 (1-0)

1-0 Hubert Pachowicz 45

2-0 Sebastian Jacak 89

Sędziował Rafał Pąchalski (KS Kraków). Żółta kartka: Sebastian Zawrzykraj (Unia).

Soła Oświęcim - Górnik Wieliczka 3-0 (2-0)

1-0 Jakub Scąber 1

2-0 Łukasz Górski 40 (samob.)

3-0 Jakub Scąber 52

Sędziował Michał Matyjaszek (KS Oświęcim). Żółte kartki: Arkadiusz Ryś - Dawid Smbatyan.

Glinik Gorlice - Puszcza Niepołomice 0-3 (0-1)

0-1 Wojciech Przybył 22

0-2 Dawid Grzyb 67

0-3 Tomasz Wiklowski 78 (samob.)

Sędziował Waldemar Pyznar (KS Gorlice). Żółte kartki: Jakub Szlosek, Daniel Sowiński, Dawid Grzyb (Puszcza).