Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Główna środek > IV liga
Mieczysław Będkowski trenerem Pcimianki2018-07-23 17:54:00

Dariusz Siekliński został przed tygodniem trenerem II-ligowego ROW-u Rybnik i zrezygnował z funkcji szkoleniowca IV-ligowej Pcimianki. W Pcimiu drużynę seniorów powierzono 62-letniemu Mieczysławowi Będkowskiemu, który dzisiaj pojawił się w siedzibie Małopolskiego Związku Piłki Nożnej na spotkaniu terminarzowym klubów czwartej ligi.


Kariera trenerska Będkowskiego to głównie praca z młodzieżą w Hutniku Nowa Huta, a także w Stowarzyszeniu Pomocy Młodym Talentom Sportowym w Nowej Hucie, Akademii Sportu Progres i w Wawelu Kraków. Przez wiele lat prowadził seniorów III-ligowej Szreniawy Nowy Wiśnicz, Lotnika Kryspinów, Złomexu Branice i Wawelu. 


Ostatnio bierze udział w miejskim programie "Mój trener", organizowanym przez Wydział Sportu Urzędu Miasta Krakowa w porozumieniu z Radami Dzielnic. Program skierowany jest głównie do mieszkańców dużych osiedli, jako alternatywna forma spędzania wolnego czasu.  W jego ramach organizowane są bezpłatne zajęcia sportowe i rekreacyjne realizowane w oparciu o dostępne sportowe obiekty przyszkolne oraz boiska wielofunkcyjne. „Mój Trener” adresowany jest zarówno do dzieci, młodzieży jak i dorosłych.

(ST)


bedkows.jpg


REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty