Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Główna środek > IV liga
Wspólny komunikat Cracovii i Tarnovii2018-01-15 17:44:00

MKS Cracovia SSA oraz MKS Tarnovia wspólnie informują, iż obie strony doszły do porozumienia i zawarły ugodę w kwestii rozliczeń związanych z transferem zawodnika Bartosza Kapustki z Cracovii do angielskiego Leicester City. 


Małopolska od wielu lat słynie ze zdolnej i utalentowanej młodzieży, która rozwija się pod czujnym okiem m.in. trenerów Tarnovii i Cracovii i która co pewien czas wypływa na piłkarskie szerokie wody, czasami również te międzynarodowe.


W ostatnich latach, na mocy współpracy między oboma klubami, kilku utalentowanych piłkarzy „Tovii" trafiło do „Pasów", by jeszcze bardziej udoskonalać swoje umiejętności, a przede wszystkim sprawdzać się - z powodzeniem - w Ekstraklasie, jak również w reprezentacji Polski. W tej sytuacji warto wspomnieć nie tylko o Bartoszu Kapustce, ale także o Mateuszu Klichu, który - podobnie jak jego młodszy o kilka lat kolega - zanim wyjechał do klubów zagranicznych, występował kolejno w Tarnovii i Cracovii.


Podobnie jak kibice "Pasów" i "Tovii" darzą się wzajemną sympatią, tak oba Kluby liczą na bardzo dobre relacje w przyszłości i jednocześnie deklarują, że są otwarte na dalszą owocną współpracę. MKS Cracovia SSA i MKS Tarnovia żywią głęboką nadzieję, że już niebawem polska piłka nożna doczeka się kolejnych talentów na miarę Mateusza Klicha, czy Bartosza Kapustki.


MKS Cracovia SSA i MKS Tarnovia
REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty