Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Główna środek > IV liga
Nowy zarząd Skawinki2017-02-20 19:49:00

17 lutego doszło do zmian w zarządzie Stowarzyszenia TKS Skawinka.


W skład nowego zarządu weszli: Bartłomiej Wygaś - prezes, Daniel Wilk i Sławomir Sałek - wiceprezesi, Marcin Kępa - dyrektor pionu sportowego oraz Wojciech Matys, Mateusz Bąk i Marta Wrona.


W oświadczeniu nowego zarządu czytamy m.in.:

"Świadomi odpowiedzialności związanej z zarządzaniem klubem z 95-letnią tradycją pragniemy zapewnić naszych Kibiców, Sponsorów, Piłkarzy i Pracowników, iz podejmiemy wszelkie niezbędne wysiłki, aby przywrócić TKS Skawince należne miejsce na sportowej mapie regionu.

W związku z reorganizacją klubu najbliższe miesiące będą dla osób wchodzących w skład zarządu okresem ciężkiej pracy, niezbędnej do ustabilizowania sytuacji finansowej i organizacyjnej w TKS Skawince.

Celem sportowym wyznaczonym drużynie seniorów jest utrzymanie w IV lidze. Mamy pełne zaufanie do trenera Rafała Jędrszczyka i prowadzonych przez niego piłkarzy.

Z dniem powołania nowego zarządu rozpoczynamy tworzenie profesjonalnego systemu zarządzania szkoleniem młodzieży i zespołem. Odpowiedzialnym za ten proces będzie dyrektor sportowy Marcin Kępa, który jest znany z dobrej pracy z dziećmi i młodzieżą. Doświadczenie i wiedza, którą zebrał będą koordynatorem i prezesem Akademii Mistrzów Cracovia, ma wspomóc budowę pełnego pionu szkolenia i skautingu w TKS Skawince. (...)"
REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty