Strona główna > Główna środek > II liga
Porażka Puszczy w Stargardzie2014-08-31 07:17:00

W meczu 6. kolejki II ligi piłkarskiej Puszcza Niepołomice przegrała w Stargardzie Szczcińskim z Błękitnymi 0-1.

Błękitni Stargard Szczeciński – Puszcza Niepołomice 1-0 (1-0)

1-0 Michał Magnuski 43

Sędziował Mariusz Korpalski (Toruń). Żółte kartki: Pustelnik, Wawszczyk, Flis - Nowak. Widzów 700.

BŁĘKITNI: Ufnal - Wojtasiak (60 Flis), Liśkiewicz, Pustelnik, Wawszczyk - Kosakiewicz (68 Więcek), Murawski, Fijałkowski (84 Filipowicz), Poczobut, Gutowski - Magnuski (72 Gajda).

PUSZCZA: Sobieszczyk – Gawęcki, Napierała, Biernat, Cichy –  Lepiarz, Uwakwe, Przybył (46 Kiełtyka), Balawender (46 Mikołajczyk), Madejski (46 Nowak) – Zakrzewski (84 Furtak).

Błękitni zagrali bardzo mądrze w obronie licząc na pozytywne rozstrzygnięcie w ataku. W 43. minucie etatowy snajper gospodarzy z poprzedniego sezonu Michał Magnuski strzelił swoją pierwszą bramkę w tegorocznych rozgrywkach i zapewnił cenne trzy punkty.

Błękitni kontrolowali całe spotkanie nie pozwalając gościom na rozwinięcie skrzydeł. Dobry mecz zagrali wszyscy zawodnicy, a znakomicie obroną dyrygował Tomasz Pustelnik. W kilku przypadkach bardzo pewnie w bramce zachował się Marek Ufnal, który popisywał się pewnymi interwencjami.

Trener Błękitnych Krzysztof Kapuściński na pomeczowej konferencji nie krył zadowolenia i pochwalił całą drużynę za zrealizowanie założeń taktycznych, walkę i koncentrację przez pełne 90 minut.