Strona główna > Główna środek > II liga
Porażka Okocimskiego z Kluczborkiem2014-08-09 21:27:00

W 2. kolejce II ligi piłkarskiej Okocimski Brzesko przegrał z MKS Kluczbork 0-2.

Can-Pack Okocimski Brzesko - MKS Kluczbork 0-2 (0-1)

0-1 Wojciech Hober 17

0-2 Piotr Burski 69

Sędziował Marcin Szrek (Kielce). Żółte kartki: Ślęczka, Jacek - Swędrowski, Ganowicz.

OKOCIMSKI: Kozioł, Tokarz, Jacek, Garzeł, Ślęczka (77 Kasprzyk), Białkowski (73 Bryła), Ryś (46 Guja), Lewiński, Yavorskyy (46 Abubakar), Pyciak, Dziadzio.

MKS: Rudnicki - Orłowicz, Ganowicz, Gierak, Uszalewski, Hober (65 Wolkiewicz), Arian, Niziołek, Swędrowski (64 Nowacki), Reinhard (80 Komor), Burski (71 Grzegorzewski).

I połowa toczyłą się pod dyktando gości, którzy w 17. minucie objęli prowadzenie. Wojciech Hober trafił do pustej bramki, po precyzyjnym zagraniu Piotra Burskiego.

Okocimski nie złożył broni. Po przerwie gospodarze raz po raz atakowali, ale bez efektu. Zamiast wyrównania, drugiego gola zdobyli piłkarze z Kluczborka. Piotr Burski wyszedł z własnej połowy, otrzymał dokładne podanie i zwiódł bramkarza rywali, który opuścił swoją bramkę chcąc przerwać szarżę napastnika. Gospodarze nie stracili animuszu, wciąż dążyli do poprawy wyniku, ale MKS mądrze grał w obronie.