Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Główna środek > I liga
Siódma porażka Sandecji2020-10-05 18:02:00

W 7. kolejce Fortuna 1 Ligi Sandecja poniosła wyjazdową porażkę z Zagłębiem Sosnowiec 0-3. To siódmy przegrany mecz sądeczan w tym sezonie.


3.10.2020: Zagłębie Sosnowiec - Sandecja Nowy Sącz 3-0 (2-0)

1-0 Mateusz Grudziński 20

2-0 Mateusz Szwed 45+3

3-0 Goncalo Gregorio 67

Sędziował Zbigniew Dobrynin (Łódź). Żółte kartki: Grudziński - Kasprzak, Szufryn, Piter-Bucko. Widzów 1348.

ZAGŁĘBIE: Stępniowski - Turzyniecki, Duriska, Grudziński, Gojny - Szwed (73 Kieca), Oliveira (66 Karbowy), Maia (80 Korzeniecki), Mularczyk, Małecki (81 Pawłowski) - Gregorio (73 Nowak).

SANDECJA: Pietrzkiewicz - Danek (62 Basta), Szufryn, Piter-Bucko, Dziwniel - Chmiel (73 Ogorzały), Kamiński, Sovsic (46 Małkowski), Kasprzak, Mandrysz (62 Walski) - Korzym.


Jak padły gole

1-0

Dawid Gojny wykonywał rzut rożny, do piłki najszybciej dotarł Mateusz Grudziński, mocnym strzałem trafiając do siatki.

2-0

Patryk Małecki dośrodkował w pole karne, gdzie dobrze odnalazł się Mateusz Szwed.

3-0

Rajd przeprowadził Dawid Gojny, posłał piłkę w kierunku Goncalo Gregorio, który strzałem pod poprzeczkę zdobył bramkę.


Trener Sandecji, Piotr Mandrysz:

- Dzisiaj rozegraliśmy najsłabsze spotkanie z tych siedmiu dotychczasowych. Po zespole było widać trudy dwóch spotkań rozegranych najpierw w niedzielę z zespołem lidera i w środę w arcytrudnych warunkach ze Stomilem. Źle biegaliśmy, praktycznie od początku spotkania wyglądało na to, jakbyśmy czekali na egzekucję. Na pewno wpływ na to miało zmęczenie piłkarzy, choćby fakt, że w przeciwieństwie do zespołu gospodarzy mieliśmy jeden dzień mniej na regenerację. Zagłębie, które mierzyło się z Widzewem, grało 75 minut w przewadze, co miało wpływ na siły. My dzisiaj w tych elementach przegraliśmy to spotkanie. Druga kwestia, powtórzyła się sytuacja ze Stomilem, stracony gol po rzucie rożnym i drugi na przerwę, to już któreś spotkanie, gdzie najpierw pierwszy, a potem drugi gol podciął skrzydła moim podopiecznym. Przegraliśmy wysoko i ta drużyna wymaga podniesienia w sferze psychicznej, bo chłopcy są zdołowani, ale nie tylko oni, bo sztab też.


sandecja.pl
REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty