Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Główna środek > I liga
Artur Kapelko już nie jest prezesem Sandecji2020-09-01 23:21:00

Rada Nadzorcza MKS SANDECJA S.A. poinformowała, że z dniem 31 sierpnia 2020 roku Artur Kapelko przestał być prezesem zarządu klubu.


Komunikat Rady Nadzorczej

Rada Nadzorcza dziękuje Panu Arturowi Kapelko za dotychczasową współpracę i zaangażowanie na stanowisku Prezesa Zarządu MKS SANDECJA SA. Przez ten okres wspólnie zrealizowaliśmy cele, które były trudne do osiągnięcia. W szczególności mamy tu na myśli eksponowane miejsce w Pro Junior System, zmniejszenie straty finansowej oraz zwiększenie przychodów do Klubu.  Powodem zmian w zarządzie jest odmienna koncepcja na funkcjonowanie i rozwój Klubu, ale rozstajemy się we wzajemnym poszanowaniu i uznaniu dotychczasowych osiągnięć.


Artur Kapelko:

- Chcę podziękować wszystkim za ten intensywny, ale dobry w mojej ocenie okres w historii Sandecji. Miałem przyjemność współpracować z zaangażowanymi, kompetentnymi współpracownikami dzięki którym osiągnęliśmy bardzo dobre wyniki w wielu obszarach funkcjonowania Klubu. Chcę podziękować imiennie trenerowi Mateuszowi Dwojakowi za wkład w rozwój Akademii Sandecja i uzyskanie przez nas Złotej Gwiazdki PZPN, trenerowi Tomaszowi Kafarskiemu wraz ze sztabem za zaangażowanie, odważne stawianie na młodzież i miejsce na podium w Pro Junior System, trenerom Marcinowi Jałosze i Piotrowi Świerczewskiemu za pasję i entuzjazm, którym zarażaliście całe otoczenie i w efekcie utrzymanie w I lidze. Wszystkim mieszkańcom Sądecczyzny dziękuję za wspieranie i dopingowanie do rozwoju Klubu. Z okazji 110-lecia życzę Wam wszystkim wszelkiej pomyślności.


sandecja.pl
REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty