Strona główna > Główna środek > I liga
I liga (27): Sandecja nie dała rady liderowi2016-04-23 07:18:00

W 27. kolejce I ligi piłkarskiej Sandecja Nowy Sącz uległa liderowi, Arce Gdynia, 0-1.

Sandecja Nowy Sącz - Arka Gdynia 0-1 (0-1)

0-1 Dariusz Formella 21

Sędziował Mirosław Górecki (Ruda Śl.). Żółte kartki: Baran - Socha (2), Formella, Jałocha. Czerwona kartka: Socha (88, druga żółta). Widzów 2596.

SANDECJA: Radliński - Szarek, Berezowskyj, Cseh, Słaby - Dudzic (64 Szczepański), Kasprzak, Baran, Trochim (53 Aleksander), Małkowski - Piszczek (72 Kuźma).

ARKA: Jałocha - Socha, Marcjanik, Fialho, Warcholak - da Silva (76 Bożok), Nalepa (46 Kakoko), Łukasiewicz, Formella - Szwoch - Sangoy (64 Siemaszko).

Jedyny gol padł w 21. minucie. Szwoch ograł Cseha, wyłożył piłkę Formelli, który z 15 m uderzył celnie przy słupku. Sądeczanie nie byli gorszym zespołem, w II połowie uzyskali przewagę, mieli kilka sytuacji, ale nie udało się im doprowadzić do remisu.

Sandecja zajmuje 9. miejsce w tabeli z dorobkiem 35 pkt (4 pkt nad strefą spadkową).

Aktualizacja 22:30