Strona główna > Główna środek > I liga
Czwarta kolejna porażka Sandecji, trener Wójtowicz oddał się do dyspozycji zarządu...2015-04-25 20:40:00

W 27. kolejce I ligi Sandecja przegrała "mecz o 6 punktów" z Bytovią 0-1. Sądeczanie, po czwartej kolejnej porażce,  zajmują 14. miejsce w tabeli, mając tyle samo punktów co będący w strefie spadkowej Chrobry.

Sandecja Nowy Sącz - Bytovia Bytów 0-1 (0-1)

0-1 Daniel Mąka 7

Sędziował Wojciech Krztoń (Olsztyn). Żółte kartki: Wilczyński, Laskowski, Jakóbowski (Bytovia).

SANDECJA: Radliński - Szarek, Szufryn, Bartków, Hempel (55 Słaby) - Bębenek, Szczepański, Nather, Ella (31 Fałowski), Sobotka (76 Urban) - Dudzic.

BYTOVIA: Laskowski - Wilczyński, Socha, Bąk, Jasiński - Mąka (71 Formela), Kryszak (89 Jastrzembski), Bajic (71 Pietroń), Jakóbowski, Szewczyk - Surdykowski.

Kompromitacją zakończył się pojedynek Sandecji ze słabą Bytovią, która okazała się lepsza od sądeczan. Gol zdobyty w 7. minucie przez Mąkę ustawił spotkanie, Sandecja nie potrafiła zdobyć bramki nawet z rzutu karnego i dobitki. Po faulu Bąka na Dudzicu jedenastkę w 52. minucie wykonywał Bębenek, lecz jego strzał, a także dobitkę, obronił Laskowski.

Tuż po zakończeniu dzisiejszego, przegranego meczu z Drutex Bytovią Bytów trener Sandecji Dariusz Wójtowicz oddał się do dyspozycji zarządu. Władze klubu ocenią dotychczasową pracę oraz zdecydują o dalszym losie szkoleniowca.