Strona główna > Aktualności
44 minuty Agnieszki Radwańskiej2015-01-22 02:08:00

Agnieszka Radwańska, rozstawiona z numerem 6 w wielkoszlemowym turnieju tenisowym Australian Open odbywającym się w Melbourne, zdemolowała w II rundzie Szwedkę Johannę Larsson (WTA 70) 6-0, 6-1.

Mecz trwał zaledwie 44 minuty (23+21). Krakowianka oddała rywalce tylko jednego gema, przy stanie 1-0. Później wygrała 17 kolejnych piłek, jedną przegrała, by po trzech następnych zakończyć spotkanie. Jej rywalką w III rundzie będzie Varvara Lepchenko (USA, 30), która zwyciężyła Australijkę Ajlę Tomljanovic 6-1, 7-6 (7-1).

Jerzy Janowicz (ATP 44) pokonał po ciężkiej walce Francuza Gaela Monfilsa (ATP 19, rozstawiony nr 17) 6-4, 1-6, 6-7 (3-7), 6-3, 6-3. Mecz trwał 3 godziny i 7 minut. Rywalem łodzianina w III rundzie będzie Hiszpan Feliciano Lopez (ATP 14, rozstawiony nr 12), który wyeliminował Francuza Adriana Mannarino (ATP 36) 4-6, 4-6, 7-6 (7-3), 4-0 krecz.

Aktualizacja 16:35