Kiosk
- STANISŁAW STRUG. Dopiero w liceum zyskałem szansę gry na boisku z bramkami
- MARIAN FIDO. Człowiek, któremu chce się chcieć
- JAN KOWALCZYK. Sport bez rywalizacji przestaje być sportem
- FUTBOL MAŁOPOLSKI. Grzegorz Bartosz: Garbarnia jest jedna. Zrobię wszystko, aby mówiła jednym głosem
- Paulo Sousa: Ufam umiejętnościom polskich piłkarzy
- Ranking "Forbesa": Wpływowy Lewandowski
- Za miesiąc Wisła Kraków SA będzie mieć Akademię
- Boniek: Wojewódzkie Związki Piłki Nożnej same podejmą decyzje w sprawie dokończenia sezonu w III lidze i klasach niższych
- Małopolska chciałaby grać...
- Nie ma decyzji w sprawie III ligi i klas niższych
MISTRZOSTWA POLSKI KIBICÓW SPORTOWYCH
- VI Ogólnopolski Omnibus Sportowy
- Mistrzostwa Polski Kibiców Sportowych: 45 pytań i odpowiedzi
- Adam Sokołowski po raz 27. mistrzem Polski kibiców!
- Wyłoniono finalistów Mistrzostw Polski Kibiców Sportowych 2024
- 47. MPKS, pytania dodatkowe
- Uwaga, kibice! Dogrywka w 47. MPKS!
- 47. Mistrzostwa Polski Kibiców Sportowych - Dzierżoniów 2024
- Rozgrzewka kibiców przed Omnibusem
GRUPA A
16 listopada: Holandia - Łotwa 6-0, Czechy - Islandia 2-1, Turcja - Kazachstan 3-1
13 października: Kazachstan - Czechy 2-4, Islandia - Holandia 2-0, Łotwa - Turcja 1-1
10 października: Łotwa - Islandia 0-3, Holandia - Kazachstan 3-1, Turcja - Czechy 1-2
9 września: Kazachstan - Łotwa 0-0, Czechy - Holandia 2-1, Islandia - Turcja 3-0
Kolejność: Czechy 12, Islandia 9, Holandia 6, Turcja 4, Łotwa 2, Kazachstan 1 pkt.
GRUPA B
16 listopada: Belgia - Walia 0-0, Cypr - Andora 5-0, Izrael - Bośnia i Hercegowina 3-0
13 października: Andora - Izrael 1-4, Bośnia i Hercegowina - Belgia 1-1, Walia - Cypr 2-1
10 października: Belgia - Andora 6-0, Cypr - Izrael 1-2, Walia - Bośnia i Hercegowina 0-0
9 września: Andora - Walia 1-2, Bośnia i Hercegowina - Cypr 1-2, Izrael - Belgia (przełożony na 31 marca 2015)
Kolejność: Izrael 9, Walia 8, Cypr 6, Belgia 5, BiH 2, Andora 0 pkt.
GRUPA C
15 listopada: Luksemburg - Ukraina 0-3, Macedonia - Słowacja 0-2, Hiszpania - Białoruś 3-0
12 października: Ukraina - Macedonia 1-0, Białoruś - Słowacja 1-3, Luksemburg - Hiszpania 0-4
9 października: Białoruś - Ukraina 0-2, Macedonia - Luksemburg 3-2, Słowacja - Hiszpania 2-1
8 września: Luksemburg - Białoruś 1-1, Hiszpania - Macedonia 5-1, Ukraina - Słowacja 0-1
Kolejność: Słowacja 12, Hiszpania i Ukraina po 9, Macedonia 3, Białoruś 1, Luksemburg 0 pkt.
GRUPA D
14 listopada: Gruzja - Polska 0-4, Niemcy - Gibraltar 4-0, Szkocja - Irlandia 1-0
14 października: Niemcy - Irlandia 1-1, Polska - Szkocja 2-2, Gibraltar - Gruzja 0-3
11 października: Irlandia - Gibraltar 7-0, Szkocja - Gruzja 1-0, Polska - Niemcy 2-0
7 września: Gruzja - Irlandia 1-2, Niemcy - Szkocja 2-1, Gibraltar - Polska 0-7
Kolejność: Polska 10, Irlandia, Niemcy i Szkocja po 7, Gruzja 3, Gibraltar 0 pkt.
GRUPA E
15 listopada: Anglia - Słowenia 3-1, San Marino - Estonia 0-0, Szwajcaria - Litwa 4-0
12 października: Estonia - Anglia 0-1, Litwa - Słowenia 0-2, San Marino - Szwajcaria 0-4 (14.10)
9 października: Anglia - San Marino 5-0, Litwa - Estonia 1-0, Słowenia - Szwajcaria 1-0
8 września: Estonia - Słowenia 1-0, San Marino - Litwa 0-2, Szwajcaria - Anglia 0-2
Kolejność: Anglia 12, Szwajcaria, Litwa i Słowenia po 6, Estonia 4, San Marino 1 pkt.
GRUPA F
14 listopada: Grecja - Wyspy Owcze 0-1, Węgry - Finlandia 1-0, Rumunia - Irlandia Płn. 2-0
14 października: Wyspy Owcze - Węgry 0-1, Finlandia - Rumunia 0-2, Grecja - Irlandia Płn. 0-2
11 października: Rumunia - Węgry 1-1, Finlandia - Grecja 1-1, Irlandia Płn. - Wyspy Owcze 2-0
7 września: Węgry - Irlandia Płn. 1-2, Wyspy Owcze - Finlandia 1-3, Grecja - Rumunia 0-1
Kolejność: Rumunia 10, Irlandia Płn. 9, Węgry 7, Finlandia 4, Wyspy Owcze 3, Grecja 1 pkt.
GRUPA G
15 listopada: Austria - Rosja 1-0, Mołdawia - Liechtenstein 0-1, Czarnogóra - Szwecja 1-1
12 października: Austria - Czarnogóra 1-0, Rosja - Mołdawia 1-1, Szwecja - Liechtenstein 2-0
9 października: Liechtenstein - Czarnogóra 0-0, Mołdawia - Austria 1-2, Szwecja - Rosja 1-1
8 września: Rosja - Liechtenstein 4-0, Austria - Szwecja 1-1, Czarnogóra - Mołdawia 2-0
Kolejność: Austria 10, Szwecja 6, Rosja i Czarnogóra po 5, Liechtenstein 4, Mołdawia 1 pkt.
GRUPA H
16 listopada: Azerbejdżan - Norwegia 0-1, Bułgaria - Malta 1-1, Włochy - Chorwacja 1-1
13 października: Chorwacja - Azerbejdżan 6-0, Malta - Włochy 0-1, Norwegia - Bułgaria 2-1
10 października: Bułgaria - Chorwacja 0-1, Włochy - Azerbejdżan 2-1, Malta - Norwegia 0-3
9 września: Azerbejdżan - Bułgaria 1-2, Chorwacja - Malta 2-0, Norwegia - Włochy 0-2
Kolejność: Chorwacja i Włochy po 10, Norwegia 9, Bułgaria 4, Malta 1, Azerbejdżan 0 pkt.
GRUPA I
14 listopada: Portugalia - Armenia 1-0, Serbia - Dania 1-3
14 października: Dania - Portugalia 0-1, Serbia - Albania (mecz przerwany pod koniec I połowy przy stanie 0-0; po weryfikacji: 3-0 w.o., ale bez punktów dla Serbii)
11 października: Armenia - Serbia 1-1, Albania - Dania 1-1
7 września: Dania - Armenia 2-1, Portugalia - Albania 0-1
Kolejność: Dania 7, Portugalia 6, Albania 4, Armenia i Serbia po 1 pkt.